Dym na stadionie Boruty Zgierz. Ogromne emocje na start piłkarskiej wiosny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: JCH

Dym na stadionie Boruty Zgierz.  Ogromne emocje na start piłkarskiej wiosny [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
49
zdjęć

Kibice Boruty Zgierz odpalili race. | foto JCH

Udostępnij na:
Facebook
Sport Wystartowała runda wiosenna IV ligi. Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz zmierzył się u siebie z KS Kutno.

Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz podejmował w sobotę 23 marca na własnym boisku Klub Sportowy Kutno. Spotkanie do łatwych nie należało, sprzymierzeńcem zawodników i kibiców na pewno nie był deszcz.

Start rundy wiosennej. Boruta Zgierz kontra KS Kutno

Mecz Boruty z Kutnem był pierwszym w ramach wiosennej rundy IV ligi. Zapewne z tej okazji kibice Boruty odpalili race i na początku spotkania przez chwilę nad stadionem unosił się dym.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na gol przyszło nam czekać do 51 minuty. Futbolówkę w bramce umieścił Jan Jędrzejczak, Boruta tryumfowała.

Na boisku zrobiło się nerwowo. Podopieczni Łukasza Wijata nie dawali za wygraną. Dobra akcja w 58. minucie zakończyła się bramką dla gospodarzy - na 2-0 podwyższył Jan Szczepański

W 61. na boisku Jędrzejczaka zastąpił Osiński.

Podopieczni Pawła Ślęzaka nie poddawali się jednak. W 64. minucie kontaktową bramkę zdobył dla KS-u Kutno Tomasz Dąbrowski.

Im bliżej końca spotkania tym emocje sięgały zenitu. W 70. minucie Białousko zszedł z boiska. Pojawił się za to Błoch. W 75. minucie sędzia zdecydował o rzucie karnym dla Kutna. W 76. minucie Bartosz Bujalski wyrównał wynik spotkania na 2:2.

W 79. minucie kolejna zmiana na boisku. Za Kapelińskiego wszedł Kubuszkajtys. Sześć minut później z kolei Misiaka zastąpił Waszczyk.

Sędzia doliczył 5. minut gry. Jednak wynik meczu nie uległ już zmianie.

MKP Boruta Zgierz: Wężyk, Jędrzejczak, Chmielewski (kpt), Drogosz, Białousko, Szczepański, Chystiakov, Kapeliński, Lewandowski, Figurski.