Reklama

Reklama

Darmowa pomoc dla rodziców i dzieci. Już wkrótce Dzień Bezpłatnej Diagnozy w Zgierzu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Darmowa pomoc dla rodziców i dzieci. Już wkrótce Dzień Bezpłatnej Diagnozy w Zgierzu - Zdjęcie główne

Dzień Bezpłatnej Diagnozy w Zgierzu już 19 listopada | foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Miejskie Przedszkole Nr 3 Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi w Zgierzu organizuje Dzień Bezpłatnej Diagnozy, podczas którego rodzice będą mieli okazję do konsultacji ze specjalistami, dotyczących rozwoju ich dzieci. Szczegóły dotyczące zapisów i terminów przybliżamy poniżej.

Reklama

Dzień Bezpłatnej Diagnozy w Zgierzu. O tym warto pamiętać 

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku od 2 do 6 lat będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i rozmów w zakresie diagnozy psychologicznej, logopedycznej, pedagogicznej i rehabilitacyjnej. 

„Specjaliści pomogą Państwu w ocenie rozwoju i doborze odpowiednich metod i technik pracy z dzieckiem – informuje organizator inicjatywy, Miejskie Przedszkole Nr 3 Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi.

Z bezpłatnej diagnozy mogą korzystać rodzice, którzy zaobserwowali u swoich dzieci między innymi zaburzenia lub trudności w rozwoju mowy, wady postawy czy zaburzenia emocjonalno-społeczne. Podobnie jak w poprzednich edycjach, specjaliści udzielą opiekunom wskazówek dotyczących kolejnych etapów pracy z dzieckiem lub skierują do odpowiednich placówek, gdzie uzyskają niezbędną pomoc. 

Warunkiem wzięcia udziału w konsultacjach są wcześniejsze zapisy, których można dokonywać do 17 listopada w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu(42) 716-26-72. Spotkania odbywać będą się w budynku przedszkola, przy Mielczarskiego 26. Z możliwości konsultacji korzystać mogą dzieci z terenu Zgierza i powiatu zgierskiego. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy