Reklama

Reklama

Maria Peszek odwiedziła Zgierz. Kto jeszcze u nas zagości?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Zgierza

Maria Peszek odwiedziła Zgierz. Kto jeszcze u nas zagości? - Zdjęcie główne

Maria Peszek spotkała się ze zgierzanami w ramach cyklu "Co za gość" | foto Urząd Miasta Zgierza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach W ramach cyklu spotkań „Co za gość” w Zgierzu gościła aktorka, piosenkarka i autorka książek Maria Peszek. Wydarzenia cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta. Z kim będą mogli się spotkać w kolejnych odsłonach?

Reklama

„Co za gość” w Zgierzu. Maria Peszek promowała najnowszą książkę 

8 grudnia w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ulicy Długiej Maria Peszek spotkała się ze zgierzanami. Aktorka, wokalistka, autorka tekstów i książek odwiedziła Zgierz przy okazji promocji swojej najnowszej publikacji. Nie zabrakło zarówno żartów, jak i poważnych tematów, a publiczność, która po brzegi wypełniła jedną z bibliotecznych sal, z zainteresowaniem przysłuchiwała się rozmowie na temat książki opowiadającej między innymi o relacji autorki z jej ojcem, aktorem Janem Peszkiem oraz własnej karierze. 

Od kilku lat zgierzanie chętnie biorą udział w wydarzeniach w ramach cyklu „Co za gość”, spotkaniach z ludźmi kultury i sztuki. Są organizowane przez Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miasta Zgierza od 2019 roku. W tym czasie do w Zgierzu gościli już między innymi Krzysztof Zanussi, Anna Dymna, Adam Ferency, Grażyna Błęcka-Kolska czy Agata Passent. Na oficjalnym facebookowym profilu Miasta Zgierza pojawiła się informacja na temat kolejnych znanych osobistości, które nas odwiedzą. 13 stycznia zgierzanie będą mieli okazję do spotkania z popularnym aktorem teatralnym i filmowym, Jerzym Radziwiłłowiczem. Z kolei 9 lutego Zgierz odwiedzi znana pisarka i reportażystka, Agata Tuszyńska. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy