reklama

Nowy kierunek z łódzkiego lotniska. Odleciał pierwszy samolot

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nowy kierunek z łódzkiego lotniska. Odleciał pierwszy samolot - Zdjęcie główne
Autor: Patryk Kwieciński | Opis: Do wakacyjnej bazy właśnie dołączył uwielbiany przez Polaków kurort w słonecznej Hiszpanii.
Zobacz
galerię
55
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Materiały partneraZ łódzkiego lotniska odleciał właśnie pierwszy samolot do nowego wakacyjnego raju, a loty będą realizowane regularnie przez całe lato. Do wakacyjnej bazy właśnie dołączył uwielbiany przez Polaków kurort w słonecznej Hiszpanii.
reklama

Kierunek Majorka

Nowym kierunkiem w siatce połączeń jest hiszpańska wyspa Majorka. W środę, 24 czerwca, około godziny 9:00 odleciał pierwszy samolot w tym kierunku.

-  Dzisiejsza inauguracja lotu na Majorkę to wielki krok w rozwoju wakacyjnej oferty zarówno łódzkiego lotniska, jak i Biura Podróży TUI. Bardzo się cieszymy, że możemy dzisiaj wspólnie świętować to wydarzenie. Majorka jest od lat ulubionym kierunkiem polskich turystów i nie ma się co dziwić. Słońce, piękne plaże, malownicze zatoczki, krystalicznie czysta woda oraz świetna infrastruktura turystyczna sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie 

-  mówiła Kamila Spica-Stańczuk, kierownik regionu Biura Podróży TUI.

Loty na hiszpańską wyspę będą realizowane raz w tygodniu - w każdą środę - do połowy września.

reklama

-  Nam, jako łódzkiemu biuru, jest niezmiernie miło, że uruchomiliśmy kolejne połączenie z Łodzi. Jest to dla nas wyjątkowa okazja do promowania tego regionu, czyli Majorki, również wśród mieszkańców naszego miasta i całego województwa. To kolejne połączenie z Łodzi, które oferujemy naszym klientom 

-  mówiła Paulina Milczarkiewicz, deputy product director Biura Podróży Rainbow.

Czartery z Łodzi organizują największe biura podróży, m.in. Coral Travel, TUI, Grecos, Rainbow, Itaka i Join UP. W ramach takiej oferty pasażer kupuje cały pakiet wakacyjny obejmujący przelot i pobyt. Oferty są dostępne w biurach podróży w Łodzi i regionie.

Gdzie można lecieć z Łodzi?

Sezon czarterowy na lotnisku w Łodzi rozpoczął się pod koniec kwietnia od lotów do Turcji. W kolejnych tygodniach do siatki połączeń dołączyły Grecja i Albania. 4 czerwca wystartowały loty do Monastyru w Tunezji. Połączenie będzie dostępne do października.

reklama

-  Dla nas tym nowym kierunkiem jest Majorka, aczkolwiek nasze wakacje rozpoczęły się na lotnisku już w kwietniu. Latamy do Egiptu, na wyspy greckie, do Albanii, Turcji czy Tunezji, dlatego ten katalog jest bardzo szeroki. Cieszymy się, że lotnisko się rozwija i z roku na rok ma coraz większą ofertę 

- twierdzi dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź.

Łódzkie lotnisko planuje już uruchomienie kolejnych kierunków.

-  Marzy mi się, żebyśmy uruchomili którąś z wysp śródziemnomorskich, nie greckich, czyli albo Maltę, albo Cypr 

- zapowiadał Robert Makowski, wiceprezes Portu Lotniczego Łódź.

Od połowy czerwca podróżni mogą także latać do Bułgarii.

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo