Reklama

Reklama

Zorganizuj letni wypoczynek w województwie łódzkim dla dzieci w 2022 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: materiał partnera

Zorganizuj letni wypoczynek w województwie łódzkim dla dzieci w 2022 roku - Zdjęcie główne

Organizacje pozarządowe mogę ubiegać się o wsparcie w ramach konkursu na organizację letniego wypoczynku dla dzieci w Łódzkiem | foto materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie W województwie łódzkim jest wiele rodzin wielodzietnych, które ze względu na sytuację materialną nie mają możliwości zapewnienia wypoczynku swoim dzieciom. Organizacje pozarządowe mogą uzyskać wsparcie finansowe na organizację tego typu przedsięwzięć. Wystarczy wziąć udział w konkursie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Reklama

Aby spełnić marzenia dzieci z województwa łódzkiego

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber, zaprasza do udziału w konkursie organizacje pozarządowe. Jego celem jest zorganizowanie dwutygodniowego i bezpłatnego letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych z województwa łódzkiego, liczących co najmniej troje dzieci, spełniających kryterium dochodowe (600 zł/os. w rodzinie).

Na realizację zadania przeznaczono kwotę 230 tys. zł. Zwycięzca konkursu będzie zobowiązany do organizacji wypoczynku w atrakcyjnym turystycznie miejscu w Łódzkiem dla minimum 115 osób.

Oferty należy składać do 7 marca br. w elektronicznym generatorze wniosków - www.witkac.pl.

W ubiegłym roku 116 osób z 17 powiatów województwa łódzkiego spędziło wakacje w Załęczu Wielkim. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu są zamieszczone pod linkiem.

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy