Reklama

Reklama

Tajemnicza śmierć 62-latka w Łodzi. Co wspólnego ze sprawą ma jego 13-letnia znajoma?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Google Street View

Tajemnicza śmierć 62-latka w Łodzi. Co wspólnego ze sprawą ma jego 13-letnia znajoma? - Zdjęcie główne

Zwłoki 62-latka znaleziono przy ul. Cegielnianej | foto Google Street View

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Trwa śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci 62-letniego mężczyzny, którego zwłoki odkryto w zaroślach przy ul. Cegielnianej w Łodzi. W związku z tajemniczą śmiercią mężczyzny, policja zatrzymała 13-letnią dziewczynę, która najbliższe 3 miesiące ma spędzić w chodniku dla nieletnich.

Reklama

Śmierć 62-latka w Łodzi. Przyczyna wciąż nie jest znana

Znajdujące się w zaroślach przy ul. Cegielnianej zwłoki 62-letniego mężczyzny przypadkowo znalazł przechodzień, który zawiadomił służby. Jak się okazało, mężczyzna miał uraz głowy. Wiadomo także, że prawdopodobnie zmarł około 6-10 godzin przed znalezieniem jego ciała. 

W celu wyjaśnienia sprawy przeprowadzono sekcję zwłok 62-latka, jednak nie rozwiała ona wątpliwości. Wciąż więc nie wiadomo, jakie wydarzenia poprzedziły śmierć łodzianina.

Tajemnicza śmierć w Łodzi. Zatrzymano 13-letnią znajomą ofiary

W związku ze śmiercią mężczyzny policjanci zatrzymali 13-letnią dziewczynę, która była znajomą zmarłego. Obecnie przebywa ona w placówce młodzieżowej.

Sąd rodzinny rozpoczął już przeprowadzanie postępowania, które ma wyjaśnić, co ze śmiercią 62-letniego mężczyzny może mieć ujęta 13-latka. Sąd jednak nie ujawnia szczegółów, gdyż, jak tłumaczy, kieruje się głównie dobrem nieletniego. To, na chwilę obecną, wyklucza możliwość ujawniania jakichkolwiek informacji.

W tej sprawie równolegle toczą się więc dwa postępowania. Oprócz działań sądu rodzinnego, swoje śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź Górna, która bada możliwość współudziału w przestępstwie osób trzecich.

Chociaż na razie nikogo więcej nie zatrzymano, to niewykluczone, że w ciągu najbliższych dni dojdzie do ujęcia innych podejrzanych.

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy