Reklama

Reklama

Reaktywacja Playareny w Zgierzu. Zawodnicy zagrają na lokalnych boiskach?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Reaktywacja Playareny w Zgierzu. Zawodnicy zagrają na lokalnych boiskach? - Zdjęcie główne

Reaktywacja Playareny Zgierz. Zawodnicy mogą zgłaszać chęć udziału w rozgrywkach | foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Playarena Zgierz czeka na zgłoszenia drużyn i zawodników. Pasjonaci piłki nożnej będą mogli wziąć udział w amatorskich rozgrywkach na terenie miasta. Szczegóły w artykule poniżej.

Reklama

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z pomysłodawców rozgrywek w ramach Playareny w Zgierzu. 

Playarena Zgierz. Gracze mogą zgłaszać swoje drużyny do rozgrywek

Jak przekazał nam pan Arkadiusz Bojanowski, pomysłodawca i ambasador łódzkiej Playareny, idea reaktywacji amatorskich meczów w Zgierzu narodziła się już ponad rok temu. 

„Błażej Witczak, kapitan drużyny FC Snickers, pisał do mnie czy nie pomogę ruszyć ligi w Zgierzu, a ja się zgodziłem”-  tłumaczy pan Arkadiusz. Co jeszcze skłoniło go do podjęcia próby powrotu do amatorskich rozgrywek? – „Chęć szerzenia aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przez młodzież, jak i starszych zawodników. Idea jest prosta: ruch, ruch i jeszcze raz ruch”

Choć plakaty ogłaszające powrót Playareny w Zgierzu na ulicach miasta pojawiły się niedawno, zgłosili się już pierwsi chętni. 

„Pierwszymi drużynami, które wyraziły chęć gry są znane w Zgierzu ekipy FC Snickers i Prostrovia, ostatni mistrz tych rozgrywek w mieście” –  mówi pan Arkadiusz. 

Pomysłodawcy podkreślają, że głównym celem jest zachęcenie lokalnej młodzieży (i nie tylko) do aktywności. Osoby zainteresowane udziałem w rozgrywkach pytania i zgłoszenia mogą kierować do pana Arkadiusza. Poniżej załączamy plakat przesłany nam przez organizatorów.

                                                                                                   

Playarena to rozgrywki piłki nożnej w sześcioosobowych zespołach. Zawodnicy kontaktują się ze sobą w sieci i organizują mecze „na żywo”, w rzeczywistości. Rozgrywane są na lokalnych boiskach, halach i Orlikach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy