Reklama

Reklama

Ta piosenka po prostu hipnotyzuje! Antosia Witkosz ze Zgierza nagrała swój debiutancki singiel [wideo]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Podgórski

Ta piosenka po prostu hipnotyzuje! Antosia Witkosz ze Zgierza nagrała swój debiutancki singiel [wideo] - Zdjęcie główne

Antosia Witkosz ze Zgierza nagrała singiel | foto Tomasz Podgórski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Antonina Witkosz jest 15-letnią uczennicą Cezaka w Zgierzu. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w wieku 5 lat w Młodzieżowym Domu Kultury. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary. Umie też grać na pianinie. Niedawno zgierzanka wydała swój pierwszy singiel.

Reklama

Antosia od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny. Rozpoczynała w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu pod okiem Moniki Sikory. Śpiewała tam w zespołach wokalnych. Na muzyczną drogę Tosi miała też duży wpływ Julia Szwajcer z Talent Kolektywu, która podpowiadała jej konkursy muzyczne. Antosia, już jako nastolatka, wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki My song. Zdobyła tam dwie nagrody: Grand Prix i Nagrodę Dyrektora Festiwalu. W ramach tego drugiego wyróżnienia mogła nagrać swój pierwszy singiel. Tosia obecnie trenuje śpiew pod okiem Marcela Ignaczaka z Talent Kolektywu. 

Singiel zgierzanki Antoniny Witkosz "Wielka woda"

Wygrywając Nagrodę Dyrektora Festiwalu, Antosia miała możliwość nagrać swój debiutancki solowy singiel.

- Paulina Lenda-Kozub i Piotr Kozub napisali piosenkę dla Tosi pt. Wielka woda. Bardzo się cieszymy, że córka miała możliwość nagrania tego utworu. Ona jest bardzo ambitna. Chce się spełniać artystycznie w życiu - mówi Julia Witkosz, mama Tosi.

Antonina Witkosz - Wielka woda. Singiel został wydany przez wytwórnię płytową Niebieski Label. 

Poza muzycznymi tematami Antonina interesuje się robieniem zdjęć. Chodzi do szkoły do zgierskiego Cezaka do klasy o profilu fotografii i multimediów.

- Tosia chce mieć alternatywę, gdyby w muzyce jej jednak nie wyszło - komentuje Julia Witkosz. 

Śpiewanie i występy zajmują Antosi sporo czasu. Ona sama też próbuje pisać własne utwory. Jednak, jak podkreśla jej mama, nie koliduje to z nauką i córka jest dobrą uczennicą. Do szkoły poszła w wieku sześciu lat. Musiała poświęcać dużo czasu na edukację. Kończyła tradycyjną szkołę podstawową i Szkołę Muzyczną I stopnia w Zgierzu. 

Redakcja życzy Tosi samych sukcesów wokalnych. A czy Wy już przesłuchaliście jej debiutancki singiel?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy