Reklama

Reklama

Co robić w długi weekend w Zgierzu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Zgierzu

Co robić w długi weekend w Zgierzu? - Zdjęcie główne

Co robić w długi weekend w Zgierzu? | foto Urząd Miasta w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Czeka nas pierwszy długi weekend w nowym roku. Rozpoczyna się już w piątek 6 stycznia Orszakiem Trzech Króli. Jakich jeszcze atrakcji możemy się spodziewać w Zgierzu i okolicach?

Reklama

W piątek ulicami Zgierza będzie przechodził Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on uroczystą mszą o godz. 11.30 w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady przy ul. Mielczarskiego. Po mszy orszak wyruszy zgierskimi ulicami. Swoją wędrówkę zakończy pod kościołem pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej na placu Jana Pawła II. Tam nastąpi złożenie darów przy szopce ustawionej przed świątynią. 

Sobota w Zgierzu i w Sokolnikach-Lesie

W sobotę o 12.00 Fudacja Ekologiczna "Miasto - Ogród Sokolniki" zaprasza dzieci z Sokolnik-Lasu na spotkanie z Mikołajem. Na najmłodszych będą czekać: zabawy, balony oraz przybysz z Laponii. Wydarzenie odbędzię się na Placu Zabaw 5, 15, 55+ przy ul. Ozorkowskiej 55 w Sokolnikach-Lesie.

Kino Stary Młyn Zgierz zaprasza na seanse "Kota w butach: ostatnie życzenie" o godz. 12.00 i o 14.00.

Na placu Kilińskiego o godz. 16.00 zorganizowany będzie Publiczny Różaniec. Zgromadzeni będą modlić się w intencji odnowy moralnej narodu polskiego. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane w Łodzi i Zgierzu.

Stary Młyn zaprasza na "Koncert Noworoczny w dwóch aktach" w wykonaniu artystów operowych: Katarzyny Zając - Caban oraz Piotra Wołosza. Wydarzenie odbędzie się o godz. 19.00. 

Co ciekawego w niedzielę i poniedziałek w Zgierzu i okolicach?

W niedzielę 8 stycznia Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Dzierżąznej zaprasza na Kolędowanie. O godz. 11.00. w Kościele w Giecznie wystąpią Giecznianki z kapelą ludową.

9 stycznia w poniedziałek w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędą się Igrzyska Dzieci oraz Liceliada.

Igrzyska Dzieci - zawody szkolne, półfinał wojewódzki, tenis stołowy dziewcząt i chłopców.

Liceliada - zawody szkolne, półfinał wojewódzki, tenis stołowy dziewcząt i chłopców, o godz. 10.00.

A Wy gdzie się wybieracie w najbliższe dni? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy