Reklama

Reklama

Co robić w weekend w Zgierzu i okolicach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Kino w Starym Młynie

Co robić w weekend w Zgierzu i okolicach? - Zdjęcie główne

Co robić w weekend w Zgierzu i okolicach? | foto Kino w Starym Młynie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Co robić w weekend w Zgierzu i okolicach? Zaprasza nas lodowisko i basen na MOSIR-ze. Odbędą się też koncerty w kościołach. Będzie też projekcja filmu w Starym Młynie.

Reklama

Czy weekend spędzicie w kapciach przed telewizorem, czy wybierzecie się na wydarzenia przygotowane dla Was w naszym regionie? Mamy rozkład jazdy na najbliższe dni. Będzie i sportowo i kulturalnie. 

Piątek

  • MOSiR w Zgierzu przy ul. Leśmiana lodowisko zaprasza wszystkie dzieci na ślizgawkę. Po okazaniu legitymacji szkolnej wstęp za 5 zł
  • MOSiR basen przy ul. Leśmiana zaprasza dzieci na basen. Koszt po okazaniu legitymacji szkolnej - 5 zł. 
  • Kino w Starym Młynie w Zgierzu zaprasza na Kota w butach o godz. 13.00 i 15.00.
Sobota

  • W sobotę o godz. 17.00 na hali im. Zgierskich Olimpijczyków odbędzie się mecz koszykówki. Zagrają MKK Kuchinox Interon Siejko Boruta Zgierz kontra drużyna z Łowicza podczas wojewódzkich derbów 18 kolejki II Ligi PZ KOSZ. 
  • Kino w Starym Młynie w Zgierzu zaprasza na specjalną projekcję filmu "Fenomen" o Jerzym Owsiaku i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Za wstęp zapłacimy, wrzucając datek do puszki WOŚP-u, minimum 10 zł. Sobota, godz. 19.00. 
Niedziela

  • Aleksandrów Łódzki, MOSiR, godz. 10.00: Aleksandrowski Bieg i Marsz Chomika WOŚP 
  • Zgierz chce uczcić pamięć Powstańców Styczniowych spoczywających na Starym Cmentarzu. Odbędzie się spacer historyczny, zachęcamy także do składania kwiatów na mogiłach bohaterów - godz. 10.00, Stary Cmentarz. W tym roku przypada 160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego.
  • W Grotnikach w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny po mszy o godz. 11.00 odbędzie się koncert kolęd Orkiestry Dętej działającej przy Gminnym Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej. 
  • Miejski Ośrodek Kultury Stary Młyn zaprasza na Noworoczny Koncert Kolęd, który odbędzie się w Zgierzu w kościele pw. Matki Boskiej Dobrej Rady przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 5 o godz. 19.00. Wystąpi kameralny chór mieszany oraz soliści, przy akompaniamencie fortepianu i organów, pod dyrekcją Patryka Jadczaka. Usłyszymy kolędy w opracowaniach prof. Feliksa Nowowiejskiego, Witolda Lutosławskiego, prof. Jana Adama Maklakiewicza i prof. Stefana Stuligrosza. Wstęp wolny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy