Reklama

Reklama

Byliście już na lodowisku w Zgierzu? MOSiR przedłużył promocję

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Po wielu perturbacjach w styczniu lodowisko miejskie ruszyło pełną parą. Tłumy zgierzan w pierwszy dzień ferii oblegało ślizgawkę. Problemem okazała się cena za bilety i wypożyczenie sprzętu. Czy udało się coś z tym zrobić?

Reklama

Według cennika bilet normalny miał kosztować 20 zł a ulgowy 10 zł. Koszt wypożyczenia łyżew to 10 zł dla dorosłego i 5 zł dla dziecka. W styczniu Rada Osiedla 650-lecia wystosowała pismo do prezydenta Zgierza Przemysława Staniszewskiego, w którym apelowała o obniżenie cen za korzystanie ze ślizgawki oraz wypożyczenie sprzętu. Argumentowali to tym, że lodowisko miejskie nie może mieć tak drogich biletów, jak miejsca komercyjne np. to w Manufakturze. Wyrazili zaniepokojenie tym, że inflacja i tak duży wzrost cen za tę atrakcję spowoduje, że mniej osób będzie mogło z niej skorzystać. Okazuje się, że wielu mieszkańców zgłaszało problem z cenami na lodowisku tej radzie osiedla. 

Niższe ceny za bilety dla dzieci na lodowisko miejskie

Pod koniec stycznia rozmawialiśmy z Adrianem Lewandowskim, Przewodniczącym Zarządu Osiedla 650-lecia, który napisał pismo do prezydenta Zgierza o obniżenie cen za ślizgawkę.

- Do końca stycznia obowiązuje promocja z okazji ferii, co dalej będzie, zobaczymy, czekamy na działania MOSiR-u - mówi Adrian Lewandowski. 

31 stycznia podczas sesji Rady Miasta Przewodniczący Zarządu Osiedla 650-lecia otrzymał informację, że obniżka cen biletów dla dzieci na ślizgawkę jest przedłużona do połowy lutego. Na facebookowym profilu MOSiR-u możemy przeczytać:

- Oferta dla dzieci i młodzieży szkolnej trwa! Przedłużamy ofertę z ferii zimowych na lodowisku przy ul. Leśmiana! Do 14.02 dla dzieci i młodzieży szkolnej po okazaniu legitymacji 1 ślizgawka - 5 zł - piszą organizatorzy. 
Pozostaje jeszcze pytanie, do kiedy lodowisko będzie czynne, czy dużo osób zdąży skorzystać z tej promocji.
- Lodowisko będzie czynne na pewno do końca lutego, a o ewentualnym przedłużeniu lub zamknięciu pracy lodowiska będziemy informować pod koniec lutego - informuje MOSiR. 
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie unieśliśmy sporo zdjęć ze ślizgawki w Zgierzu. 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy