Reklama

Reklama

Kobiety wiedzą co robią. Spotkanie w Zgierzu, wystąpią znane osoby

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

Kobiety wiedzą co robią. Spotkanie w Zgierzu, wystąpią znane osoby - Zdjęcie główne

Spotkanie w Zgierzu - Kobiety wiedzą co robią | foto Michał Pietrzak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz MOK w Zgierzu i redakcja Wysokich obcasów zaprasza na spotkanie: pt. Kobiety wiedzą co robią. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli: aktorka Katarzyna Figura, rysowniczka Marta Frej i nauczyciel Marcin Józefaciuk. 

Reklama

W sobotę 4 marca o godz. 11.00 Stary Młyn Zgierz zaprasza wszystkich na spotkanie pt. Kobiety wiedzą co robią. 

Kobiety wiedzą co robią - spotkanie w Zgierzu

Organizatorzy zapraszają na ciekawe wydarzenie z okazji dnia Kobiet, które odbędzie się w Zgierzu.

- Już w sobotę 4 marca od godz. 11:00 czekają na zgierzanki, ale również i zgierzan, pasjonujące rozmowy oraz ciekawi goście i gościnie. To spotkania, które pomagają zbudować i podtrzymywać kobiecą wspólnotę, choć nigdy nie wykluczamy mężczyzn. Nie boimy się tematów trudnych i ważnych - piszą Organizatorzy wydarzenia. 

Gośćmi spotkania będzie: aktorka Katarzyna Figura, rysowniczka Marta Frej oraz łódzki nauczyciel, który ustanowił rekord Guinessa i prowadzi nowy program TVN-u - Nastolatki rządzą kasą, Marcin Józefaciuk. 

Spotkanie będzie podzielone na panele tematyczne. Pierwszy z nich pt. Jak być autorytetem dla młodych. O tej części organizatorzy piszą:

- Żyjemy w czasach, gdy trudno się odnaleźć w natłoku informacji, gdy media społecznościowe wciągają, a wszyscy żyjemy tak szybko, że czasem nie dostrzegamy innych ludzi. Kryzys emocjonalny młodzieży nigdy nie był tak silny. Potrzeba wzorców i bezpiecznych punktów odniesienia. Porozmawiamy więc o niełatwej młodości. Zastanowimy się, jak młodzi ludzie widzą świat, czego najbardziej im potrzeba. Kto jest autorytetem – youtuberzy, influencerzy z tik-toka, może raperzy, którzy głośno i dosadnie komentują rzeczywistość? A może autorytetów już nie ma? O tym, jak być mądrym, wspierającym dorosłym, Agnieszka Urazińska, dziennikarka „Gazety Wyborczej” i „Wysokich Obcasów” będzie rozmawiać z tymi, którzy z młodymi spotykają się na co dzień - piszą organizatorzy wydarzenia. 

Drugi panel jest poświęcony kobietom w sztuce pt. Silne i niepokorna w sztuce. Tu o swoich doświadczeniach opowie rysowniczka Marta Frej i aktorka teatru niezależnego, instruktorka teatralna, animatorka kultury - Anka Perek-Kowalska. 

Trzecia część pt. Czas nie musi przeszkadzać - poprowadzi dziennikarka Wysokich Obcasów Natalia Waloch. 

Spotkanie jest bezpłatne, natomiast obowiązują na nie zapisy w Starym Młynie Zgierzu. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy