Reklama

Reklama

Nowe kwiaty przy ul. Armii Krajowej. Kończą się prace na jednej z głównych zgierskich ulic

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Karolina Brózda

Nowe kwiaty przy ul. Armii Krajowej. Kończą się prace na jednej z głównych zgierskich ulic - Zdjęcie główne

W pasie zieleni pojawiły się m.in. bratki. | foto Karolina Brózda

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Kończą się prace związane z nowymi nasadzeniami przy ul. Armii Krajowej w Zgierzu. Ponieważ wiązały się one z czasowymi zajęciami pasów jezdni, niebawem kierowcy przejeżdżający tamtędy będą mogli odetchnąć z ulgą.

Reklama

Na pasie zieleni rozdzielającym dwie jezdnie ul. Armii Krajowej pojawiły się m.in. bratki, a także kwitnące byliny, trawy i rośliny miododajne. Posadzono też 10 drzew.

Pięknie zakwitł już jeż, który wita wjeżdżających do Zgierza od strony Łodzi. Kwitnące rabatki można też podziwiać przy pl. Kilińskiego.

Służby sprzątają po zimie

W mieście można wciąż spotkać służby, które pracują przy usuwaniu zalegających po zimie piachu czy śmieci. W każdym tygodniu jest oczyszczany inny rejon miasta.    

Specjalny apel miejscy urzędnicy kierują do właścicieli samochodów. Chodzi o to, żeby na czas prowadzonych robót nie parkowali w miejscach, gdzie planowane jest sprzątanie. Za wycieraczkami aut będą rozkładane ulotki informacyjne zawierające komunikat o utrudnieniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy