Reklama

Reklama

W Zgierzu nie będzie ciepłej wody. Sprawdź, do kiedy przewidywane są przerwy w dostawie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

W Zgierzu nie będzie ciepłej wody. Sprawdź, do kiedy przewidywane są przerwy w dostawie - Zdjęcie główne

foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Jakiś czas temu PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu przekazał informację na temat planowanych przerw w dostawie ciepłej wody na terenie miasta. Przypominamy, że na wyłączenia mieszkańcy powinni być gotowi już w nadchodzący weekend.

Reklama

Brak ciepłej wody w Zgierzu. Do kiedy?

Przerwy w dostawie ciepłej wody związane będą z budową nowych jednostek wytwórczych i koniecznością przeprowadzenia prac związanych z przebudową przyłącza elektroenergetycznego Elektrociepłowni. Zgierzanie mogą spodziewać się braku ciepłej wody od 20 sierpnia od godziny 08:00 do 22 sierpnia do 24:00. Według informacji przekazanej przez PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu, wspomniany termin może ulec skróceniu. 

Więcej informacji związanych z uruchomieniem dostaw ciepłej wody można uzyskać od Dyżurnego Inżyniera Ruchu pod numerem telefonu 501-505-359.

Niedogodności związane z przerwą w dostawie ciepłej wody na szczęście nie potrwają długo. W ostatnich latach mieszkańcy rzadko musieli się mierzyć z podobnymi problemami,  znacznie częściej o planowanych modernizacjach i wyłączeniach prądu informuje PGE  Dystrybucja S.A. z odziałem w Łodzi. Niemal co tydzień przygotowujemy listę miejscowości w rejonie Zgierz – Pabianice, w których przewiduje się przerwy w dostawie energii. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy