Reklama

Reklama

Wyszli z domu i przepadli bez śladu. Kilkadziesiąt osób poszukiwanych, wśród nich kutnianie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 27 sty 2022 17:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Kilkaset osób rocznie przepada w Polsce bez śladu. Długa jest również lista zaginionych w regionie łódzkim, na której znajdują się także kutnianie. Spis poszukiwanych sporządza nie tylko łódzka policja, ale i Fundacja ITAKA. Sprawdź, czy rozpoznajesz którąś z zaginionych osób.

Reklama

Obecnie w województwie łódzkim, na stronie fundacji ITAKA zarejestrowane są 43 zaginięcia. Wśród nich są dwie osoby z Kutna: Grzegorz Aleksy Ziółkowski, którego ostatni raz widziano 3 marca 2013 roku oraz Stanisław Andrzej Dębiński, o którym słuch zaginął 7 grudnia 2011 roku. 

Na liście przygotowanej przez łódzką policję znajduje się natomiast 28 nazwik - pełną listę znajdziesz W TYM MIEJSCU. 

Listę wszystkich zaginionych z naszego województwa znajdziecie w galerii zdjęć. Rozpoznajecie kogoś?  

Kutnowscy policjanci apelują, by w razie rozpoznania któregoś z poszukiwanych i posiadania informacji na temat miejsca jego pobytu, skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14  lub  telefonicznie.

Fundacja ITAKA

Celem Fundacji jest niesienie wszelkiej pomocy ludziom dotkniętym problemem zaginięcia, w szczególności osobom zaginionym, ich rodzinom i bliskim oraz osobom zagrożonym zaginięciem, w tym także w przypadkach zaginięć związanych z porwaniami rodzicielskimi.  Zobacz Statut Fundacji ITAKA

Linia wsparcia: 22 654 70 70. Czynna całą dobę 7 dni w tygodniu. 

Pracownicy i wolontariusze Fundacji ITAKA 7 dni w tygodniu są gotowi do rozmowy w sytuacji zaginięcia bliskiej osoby. Jeżeli potrzebujesz informacji lub chcesz po prostu porozmawiać – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

116 000 Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka.

Czynny całą dobę 7 dni w tygodniu. 

Bezpłatny telefon skierowany do rodziców i opiekunów, którym zaginęło dziecko. Mogą na niego także dzwonić rodzice zaginionych dzieci, nastolatki, które uciekły z domu oraz wszystkie inne osoby, które zetknęły się z problemem zaginięcia dziecka lub nastolatka mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy