Reklama

Reklama

Aktualizacja. Tożsamość mężczyzny ustalona

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Poglądowe, policja

Aktualizacja. Tożsamość mężczyzny ustalona - Zdjęcie główne

Tożsamość zaginionego mężczyzny | foto Poglądowe, policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Zaginiony w naszym regionie. Mężczyzna został odnaleziony w Dąbrówce Wielkiej pod Zgierzem. Niestety nie zna swojej tożsamości. Policja prosi o pomoc.

Reklama

Zaginiony mężczyzna w Dąbrówce Wielkiej pod Zgierzem

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia. 

- Zgierscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który 11 lutego 2023 roku został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu z miejscowości Dąbrówka Wielka z rejonu drogi wojewódzkiej numer 702.
Wiek mężczyzny około 50-60 lat, posiada liczne braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mające wiedzę, kim może być mężczyzna proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu 95-100 Zgierz, ul. Długa 58/60, e-mail: dyzurny@zgierz.ld.policja.gov.pl, tel. 47-842-52-23, 47-842-52-00, 47-842-52-01 lub najbliższą jednostką Policji - podaje KPP w Zgierzu. 

AKTUALIZACJA. Udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Policja dziękuję za zaangażowanie mieszkańców. Mężczyzna pochodzi z Łodzi. Zgłosili się jego sąsiedzi, którzy go rozpoznali. 

Zaginiony mężczyzna w Zgierzu

Niedawno mieliśmy do czynienia z zaginięciem Witolda Z. ze Zgierza. Tego samego dnia, w którym odnaleziono mężczyznę w  Dąbrówce Wielkiej, czyli 12 lutego, opuścił Dom Pomocy Społecznej jeden z jego pensjonariuszy. 

Funkcjonariusz e z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu poszukiwali zaginionego Witolda Z. Mężczyzna ma 69, wyszedł z DPS-u w Zgierzu i już do niego nie powrócił. Nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. KPP w Zgierzu podała rysopis mężczyzny i prosiła o kontakt, gdyby ktoś go widział. Ta historia po kilku dniach miała swój szczęśliwy finał. 

- Wczoraj zgłosił się do nas zaginiony. Jest cały i zdrowy - mówił mł. asp. Łukasz Krzemień, oficer prasowy KPP w Zgierzu.

Miejmy nadzieję, że finał sprawy z Dąbrówki Wielkiej również będzie szczęśliwy i ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęcia. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy