Reklama

Reklama

Zmiany w kursach komunikacji miejskiej w Zgierzu. Zlikwidowane zostaną przystanki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MUK Zgierz

Zmiany w kursach komunikacji miejskiej w Zgierzu. Zlikwidowane zostaną przystanki   - Zdjęcie główne

foto MUK Zgierz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Komunikacja Zgierz Od początku lipca w życie wchodzą zmiany w kursach linii zgierskich autobusów związane z planowanym remontem dworca Łódź Kaliska. Szczegóły poniżej.

Reklama

Jak poinformowano w komunikacie na stronie internetowej Miejskich Usług Komunikacyjnych, od 1 lipca linia numer 6, która łączy Zgierz i Łódź nie będzie wjeżdżać na krańcówkę Dworzec Łódź Kaliska.  

Zmiany w kursach autobusów w Zgierzu od 1 lipca. 

 „W efekcie zmiany na trasie linii nr 6 zlikwidowane zostaną przystanki Włókniarzy/Karolewska (w obu kierunkach) oraz dotychczasowe przystanki krańcowe Dworzec Łódź-Kaliska. Zmiana ma charakter stały” – czytamy w informacji MUK Zgierz. 

W związku z wprowadzonymi zmianami w rejonie Dworca Łódź Kaliska uruchomiona zostanie nowa krańcówka dla linii nr 6. Będzie to dworzec autobusowy PKS Łódź, w okolicy marketu LIDL, nosić będzie jednak dotychczasową nazwę.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy