Reklama

Reklama

Poznaliśmy gościa specjalnego ZgJeżoGrania! Jak zgłosić się do udziału w imprezie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach To stały punkt na mapie letnich wydarzeń w Zgierzu. Podczas szóstej już edycji ZgJeżoGrania pod okiem jury zaprezentują się wokalne talenty. Gościem specjalnym tegorocznego konkursu będzie Dawid Kwiatkowski, który oceni występy uczestników, a w finałowej części zawodów wystąpi przed zgierską publicznością. Co zrobić, aby wziąć udział w imprezie?

Reklama

Szósta edycja zgierskiego konkursu wokalnego. Dawid Kwiatkowski gościem specjalnym ZgJeżoGrania

Zgierski Festiwal ZgJeżoGranie to konkurs wokalny o ogólnopolskim zasięgu. W każdej edycji wydarzenia uczestnicy występują przed jury, w którym zasiada gość specjalny. W ubiegłych latach byli to: "Poparzeni Kawą 3", Natalia Szroeder, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak czy Kamil Bednarek. W tym roku na zaproszenie do udziału w imprezie odpowiedział Dawid Kwiatkowski. 

Każda osoba, która lubi śpiewać i nie wstydzi się pokazać swojego talentu publicznie, może zaprezentować się w konkursie. Występy oceni jury pod przewodnictwem Dawida Kwiatkowskiego. Po wysłuchaniu wszystkich kandydatów artysta zdecyduje, kto wraz z nim zaśpiewa na scenie prezentowaną piosenkę. 

ZgJeżoGranie 2022. Jak wziąć udział w konkursie? 

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się w sobotę 10.09.2022 roku, w godzinach 17:00-19:00, na scenie w zgierskim Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki. 

Tuż po przesłuchaniach nastąpi ogłoszenie laureatów w dwóch kategoriach wiekowych (do lat 15 oraz powyżej 15-ego roku życia). Jury przyzna po trzy nagrody w każdej grupie wiekowej. 

• Zwycięzca z młodszej grupy wiekowej zaśpiewa z Dawidem Kwiatkowskim podczas imprezy Zakończenie Lata, a także otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1500 złotych brutto. 

• Za zdobycie pierwszego miejsca w starszej grupie wiekowej również przewidziano nagrodę finansową w kwocie 1500 złotych brutto. 

• Za zajęcie II miejsca uczestnicy otrzymają 1000 złotych brutto,

• za III miejsce 500 złotych brutto. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (jest częścią załączonego regulaminu) i przesłać go pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] Formularz można też wydrukować i złożyć osobiście w Wydziale Promocji i Kultury Urzędu Miasta Zgierza (pl. Jana Pawła II nr 16, pokój nr 3 w budynku na dziedzińcu). 

Termin składania zgłoszeń rozpoczyna się w poniedziałek 01.08.2022 r. i upływa w piątek 02.09.2022 r. W przypadku dużej liczby zgłoszeń przeprowadzone zostaną eliminacje wstępne, w dniach 08.09.2022 r. (czwartek) i 09.09.2022 (piątek), o których uczestnicy zostaną powiadomieni. 

Lista utworów do wyboru: 

• "Bez Ciebie", 

• "Proste", 

• "Nieważne", 

• "Idziesz ze mną", 

• "Co z nami będzie". 

Link do pobrania podkładów muzycznych będzie wysyłany mailem po dokonaniu zgłoszenia na podany adres mailowy. Szczegóły i dokumenty znajdują się na stronie internetowej. 

W galerii powyżej umieściliśmy zdjęcia z poprzedniej edycji konkursu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy