Reklama

Reklama

Te osoby są poszukiwane przez policję w Zgierzu. Zobacz ich zdjęcia

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Policja na bieżąco aktualizuje zdjęcia i dane poszukiwanych osób. Dzięki temu, że upublicznia ich wizerunki, pomóc w ujęciu łamiących prawo mogą również obywatele. Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej osoby, których poszukują mundurowi ze Zgierza.

Reklama

Publikujemy wizerunki i dane osób, wobec których prokuratury lub sądy wydały zgodę na publikację listu gończego. Osoby, których wizerunki znajdziecie w naszej galerii, mają na swoim koncie różne przestępstwa, takie jak pobicia, oszustwa, prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku, kradzieże, czy przywłaszczenia. 

Jeżeli rozpoznajecie którąkolwiek z tych osób, nie róbcie nic na własną rękę. To przestępcy, którzy w sytuacjach podbramkowych mogą okazać się niebezpieczni. Idealnym wyjściem będzie poinformowanie policji, dzwoniąc pod numer kontaktowy 112. Pod każdym zdjęciem znajdziecie również namiary na jednostkę w Zgierzu, która poszukuje danej osoby. Jest tam nie tylko numer kontaktowy, ale również adres mailowy. Warto dokładnie zapoznać się z wizerunkami poszukiwanych, którzy znaleźli się w naszej galerii. Być może okaże się, że któraś z nich ukrywa się w okolicy, której mieszkacie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy