Reklama

Reklama

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega! Nie używajcie tych szklanek [zdjęcie]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Polska i Świat GIS poinformował o wycofaniu przez firmę Aldi jednego z produktów. Są nim szklanki, które mogą pęknąć podczas użytkowania. Szczegóły poniżej.

Reklama

Te szklanki mogą pęknąć podczas mycia!

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie umieszczonym na stronie gov.pl 22 lutego, Główny Inspektorat Sanitarny został poinformowany o tym, że firma Aldi Sp. z o.o. wycofuje szklanki utrzymujące temperaturę marki HOME CREATION ® z powodu możliwości pęknięcia szkła w czasie mycia lub użytkowania w kontakcie z gorącym płynem. Produkt był w sprzedaży od 15 grudnia 2021. Obecnie został już wycofany z obrotu.

Szczegóły produktu: 

Nazwa: HOME CREATION ® Szklanki utrzymujące temperaturę

Kod kreskowy: 28002253

Dystrybutor: CD Creatives Design GmbH

Dystrybutor w Polsce: ALDI Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów

Jak informuje GIS, sieć sklepów Aldi wycofała produkt wskazany w komunikacie ze sprzedaży. Odpowiednie informacje w tej sprawie umieszczono również na stronie internetowej Aldi: KLIK. Organy Państwowej Inspekcji monitorują proces wycofywania produktu z obrotu. 

Nie używajcie szklanek opisanych powyżej. Możecie je zwrócić i otrzymać z powrotem pieniądze, nawet jeżeli nie macie już paragonu. 

 

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy