Reklama

Reklama

Większość z nas używa tych haseł! Znaleźliście wśród nich swoje? [lista]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Polska i Świat W dobie rozwijających się technologii i ekspansji mediów społecznościowych ochrona danych wrażliwych staje się jednym z największych globalnych wyzwań. Każde z nas, codziennie, dziesiątki razy loguje się do serwisów płatniczych, skrzynek mailowych, czy kont w mediach społecznościowych. Niestety, często okazuje się, że sami nie dbamy o odpowiednie zabezpieczenie naszych danych. Poznajcie 30 najczęściej używanych haseł w Polsce w 2021 roku.

Reklama

Najczęściej używane hasła 2021 roku w Polsce

NordPass to manager haseł obecny na rynku od 2019 roku. Celem serwisu jest pomoc użytkownikom w bezpiecznym dobieraniu, porządkowaniu i przetrzymywaniu haseł. 

Wzorem poprzednich lat w końcówce roku firma udostępnia raport z najczęściej używanymi, przez co najsłabszymi hasłami wykorzystywanymi w danym kraju.  

Sporządzony wykaz powstał dzięki pracy niezależnych reasercherów związanych z cyberbezpieczeństwem. Autorzy badań brali pod uwagę różne zmienne, które pozwoliły im m.in. sklasyfikować zabezpieczenia pod względem kraju użytkownika oraz płci. 

Dla każdego kraju serwis przygotował po 200 najsłabszych haseł wybieranych przez użytkowników w 2021 roku. Dla każdego hasła podano liczbę osób, która go używa oraz czas potrzebny do jego złamania. 

W naszej galerii umieściliśmy 30 najpopularniejszych haseł w Polsce w 2021 roku wg danych NordPass. 

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy