Bramkarz Boruty Zgierz z genialną interwencją w Pucharze Polski [video]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz

Bramkarz Boruty Zgierz z genialną interwencją w Pucharze Polski [video] - Zdjęcie główne

Świetna interwencja Dominika Wężyka w Pucharze Polski | foto Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarze Boruty Zgierz odpadli w półfinale okręgowego Pucharu Polski po porażce 1:2 z Widzewem. Na pewno pretensji fani czarno-białych nie mogą mieć do golkipera zgierskiej drużyny, który popisał się dwoma fantastycznymi interwencjami w jednej akcji.

Wielkie brawa należą się bramkarzowi zgierskiego klubu

Piłkarze Radosława Koźlika nie sprostali rezerwom Widzewa Łódź w środowy wieczór. Boruta Zgierz uległ czerwono-biało-czerwonym 1:2, ale kibice klubu ze Zgierza i tak mieli czym nacieszyć oko, oglądając to spotkanie.

Jednym z jaśniejszych punktów był na pewno bramkarz, Dominik Wężyk. Golkiper w pierwszej połowie musiał uznać wyższość Daniela Chwałowskiego, który z jedenastu metrów umieścił piłkę w siatce. Podczas drugich 45 minut górą był już bramkarz Boruty. Widzewiacy otrzymali drugi rzut karny tego dnia, ale tym razem kapitalnie zachował się Wężyk, który najpierw fantastycznie obronił pierwszy strzał, a dwie sekundy później w jeszcze lepszym stylu poradził sobie z dobitką.

Szkoda, że nie pomogło to uzyskać lepszego rezultatu w Łodzi, ale tę chwilę Dominik Wężyk na pewno będzie mógł sobie zapisać do kolekcji.