Horror na stadionie Króla. Pirulo marnuje jedenastkę [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Chrzanowska

Horror na stadionie Króla. Pirulo marnuje jedenastkę [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

ŁKS Łódź przegrał u siebie 0:1 z Wisłą Płock. Podczas meczu kibice odpalili race. | foto Joanna Chrzanowska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportŁKS Łódź przegrał u siebie 0:1 z Wisłą Płock. Łodzianie mieli kapitalną okazję do wyrównania, ale z rzutu karnego pomylił się Pirulo.

Pierwsza połowa mogła się podobać. Obie drużyny stworzyły kilka groźnych sytuacji, jednak nikomu nie udało się skierować piłki do siatki.

ŁKS Łódź kontra Wisław Płock

W grze płocczan początkowo widać było dużo nerwowości i to ŁKS kontrolował grę. W polu karnym gospodarzy groźnie zrobiło się w końcówce pierwszej połowy. Wzdłuż bramki zagrywał Jimenez, ale nikt tego nie przeciął i skończyło się na strachu.

Do szatni oba zespoły udały się przy bezbramkowym remisie.

ŁKS zmarnował jedenastkę

W drugiej odsłonie ciekawie zrobiło się w 60. minucie. Wiślacy długo rozgrywali piłkę, w końcu dośrodkował ją Pacheco, a pięknym uderzeniem umieścił ją w bramce Pomorski.

Gra podopiecznych Dziółki nie układała się tak jakby tego chcieli, ale los uśmiechnął się do nich w 78. minucie.

Sfaulowany w polu karnym został Husein Balić i biało-czerwono-biali stanęli przed kapitalną szansą by zdobyć upragnionego gola. Do wapna podszedł Pirulo i…nie trafił w bramkę.

ŁKS: Bobek – Dankowski, Gülen, Wiech, Głowacki – Kupczak, Pirulo, Wysokiński, Pirulo, Arasa – Feiertag

Wisła: Gostomski – Haglind-Sangre, Edmundsson, Misiak – Hiszpański, Pacheco, Jimenez, Kun, Brzozowski – Krawczyk, Sekulski

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.