ŁKS Łódź grał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Padło sześć goli

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Karolina Filarczyk/archiwum

ŁKS Łódź grał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Padło sześć goli - Zdjęcie główne

ŁKS Łódź grał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów i odniósł zwycięstwo. | foto Karolina Filarczyk/archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportNa początku meczu obie drużyny badały się, ale to łodzianie pierwsi znaleźli drogę do bramki. Łącznie w Rzeszowie padło sześć goli.

Piłkarze ŁKS-u wygrali ze Stalą Rzeszów. Wygrali 4:2.

ŁKS wygrał mecz w Rzeszowie

W 29. minucie Stefan Feiertag wykorzystał dobre podanie od Huseina Balicia, który wcześniej efektownie minął obrońcę na skrzydle. Do przerwy ełkaesiacy prowadzili 1:0, choć mogli mieć większą przewagę.

Rzeszowianie wyrównali na początku drugiej połowy. Prawdziwym bohaterem został jednak wprowadzony w 65. minucie Młynarczyk. Młody pomocnik potrzebował zaledwie 21 sekund, by wpisać się na listę strzelców po samotnym rajdzie przez pole karne Stali.

W 86. minucie Feiertag zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, wykorzystując dobre dośrodkowanie Arasy. Gospodarze zdołali odpowiedzieć trafieniem Piotrowskiego, ale nie zmienił to już losów spotkania. ŁKS zanotował pierwsze zwycięstwo z drużyną z czołówki pierwszej ligi, pokazując skuteczność w ataku i dobrą organizację gry.

Stal Rzeszów – ŁKS 2:4 (0:1)

Stal Rzeszów: Krzysztof Bąkowski- Patryk Warczak, Marcin Kaczor, Kamil Kościelny, Milan Simcak (81. Illia Postupalskyi)- Karol Łysiak, Szymon Kądziołka, Sebastien Thill- Szymon Łyczko, Andreja Prokić (69. Benedykt Piotrowski), Krystian Wachowiak (59. Tomasz Bała).

ŁKS Łódź: Aleksander Bobek- Kamil Dankowski (80. Jędrzej Zając), Levent Gülen, Łukasz Wiech, Piotr Głowacki- Andreu Arasa (86. Maksymilian Sitek), Michał Mokrzycki, Mateusz Kupczak, Pirulo (86. Mateusz Wysokiński), Antoni Młynarczyk, Husein Balić (65. Antoni Młynarczyk)- Stefan Feiertag.

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.