Reklama

Reklama

Awans komendanta zgierskiej straży pożarnej. Kto będzie następcą?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Awans komendanta zgierskiej straży pożarnej. Kto będzie następcą? - Zdjęcie główne

Na nowym stanowisku Paweł Malinowski będzie odpowiedzialny m.in. za współpracę zawodowych strażaków z druhami OSP | foto Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz St. bryg. Paweł Malinowski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu, właśnie otrzymał awans na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Decyzję o powierzeniu nowych obowiązków Paweł Malinowski odebrał już w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Reklama

Starosta się cieszy z awansu komendanta

Wśród nowych zadań jakie postawiono przed st. bryg. Pawłem Malinowskim będzie m.in. koordynowanie współpracy pomiędzy zawodową strażą a druhami z OSP. 

Cieszę się, że sprawy strażaków z powiatu zgierskiego będą od teraz reprezentowane na szczeblu wojewódzkim – mówi Starosta Zgierski Bogdan Jarota. Serdecznie gratuluję komendantowi Malinowskiemu zasłużonego awansu.

Prezydent też się cieszy, ale trochę mu żal

Każdy awans dobrego fachowca może cieszyć, ale też smutno nam, gdy wówczas trzeba się rozstać – pisze na swoim profilu społecznościowym Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza. Z radością ale i z żalem przyjąłem informację o objęciu przez pana Pawła Malinowskiego, dotychczasowego komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Zgierzu, stanowiska zastępcy Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Z radością, bo prezydent Staniszewski cieszy się, że tak dobry oficer został wyróżniony za dotychczasową, bardzo ważną i potrzebną mieszkańcom Zgierza pracę. A z żalem, bo tracimy wyjątkowego fachowca, wykonującego swój zawód z pełnym oddaniem, pasją i profesjonalizmem – tłumaczy.

Panie Komendancie, serdecznie dziękuję za lata znakomitej współpracy ze zgierskim samorządem, udział w miejskich akcjach, imprezach, a nade wszystko za ratowanie naszego życia i mienia każdego dnia – kończy swój wpis Przemysław Staniszewski.

Ciekawe, kto zastąpi byłego już komendanta w Zgierzu. Nominacji należy się spodziewać w najbliższych dniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy