Reklama

Reklama

WOŚP - Czy padł rekord w Zgierzu? Ile uzbierali w tym roku pieniędzy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz 31. Finał WOŚP za nami. Jak zwykle nie zabrakło wspaniałych wydarzeń, towarzyszących temu przedsięwzięciu. Ile w tym roku udało się zebrać pieniędzy do puszek i czy mamy rekord?

Reklama

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała fundusze na walkę z sepsą. Jak zwykle program był wypełniony po brzegi atrakcjami. W piątek mogliśmy oglądać mecz koszykówki, w którym wziął udział prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski. W sobotę natomiast  SkyFit i BoneBreakers zaprosili na pokazy brazylijskiego jiu jitsu, natomiast zgierskie Morsy "Zgierzoludy" na wspólne morsowanie. Wieczorem w Klubie Agrafka odbył się koncert szanty. W niedzielę już o godzinie 8.00 na ulice wyszli wolontariusze z orkiestrowymi puszkami.

Ile udało się zebrać do puszek WOŚP-u w Zgierzu, Ozorkowie i Aleksandrowie Łódzkim?

Na profilu WOŚP Zgierz pojawiła się w niedzielę wieczorem informacja o kwocie ponad 300 tys. zł. W poniedziałek rano, po telefonie do sztabu, otrzymaliśmy wiadomość, że obecnie jest 310 tys. zł. Pieniądze są w dalszym ciągu liczone, nie zostały jeszcze uwzględnione terminalne, e-skarbonki i aukcje Allegro. Zatem kwota będzie na pewno wyższa. Już teraz wiemy, że padł rekord. Podczas zeszłorocznego finału w Zgierzu było zebrane niecałe 250 tys. zł. A jak w innych miastach w naszym regionie?

W Ozorkowie padła kwota prawie 105 tys. zł. A ile uzbierał Aleksandrów Łódzki? Jak czytamy na oficjalnym profilu sztabu WOŚP-u, kwota jest naprawdę zawrotna.

- Pragniemy zakomunikować, że na dzień dzisiejszy deklarowana kwota zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Aleksandrowie Łódzkim wynosi: 272 860,45 zł. Na ten wspaniały wynik składają się:
- 144 336, 45 zł – zbiórka do puszek, w tym ponad 42 tysiące złotych z charytatywnych kawiarenek AFS
- 84 140 zł – złote serduszko WOŚP
- 21 586 zł – wpłaty elektroniczne do naszej eSkarbonki
- 20 058 zł – wartość aukcji allegro (stan na dzień 30.01.)
- 2 740 zł – wpłaty przez terminal płatniczy
Ta kwota jeszcze się zwiększy, cały czas trwają aukcje internetowe, na które serdecznie zapraszamy - czytamy na fb sztaby Aleksandrowa Łódzkiego.
Ostateczne kwoty jeszcze nie są znane. W dalszym ciągu trwają licytacje na Allegro. Końcowe sumy będą znane za kilka tygodni. A Wy byliście na 31. Finale WOŚP-u w Zgierzu, Ozorkowie albo Aleksandrowie? 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy