Reklama

Reklama

Najnowsze oferty pracy w Zgierzu za minimum 4 tysiące złotych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Najnowsze oferty pracy w Zgierzu za minimum 4 tysiące złotych - Zdjęcie główne

Gdzie można zarobić minimum 4 tys. zł brutto w Zgierzu i okolicach? | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Jak najwyższe zarobki i satysfakcja - to idealne połączenie. Sprawdziliśmy najnowsze oferty pracy w Zgierzu. Gdzie można zarobić minimum 4 tysięce złotych? Jakie firmy szukają pracowników? Jacy specjaliści mogą liczyć na zatrudnienie? Szczegóły w artykule poniżej.

Reklama

Oferty pracy ze Zgierza i okolic

W Centralnej Bazie Ofert Pracy możemy znaleźć 48 propozycji pracy ze Zgierza i 132 z powiatu zgierskiego. Oferty w Zgierzu dotyczą w sumie 155 miejsc pracy, a w powiecie 912 [stan na 4.11.2021].

Dużo, mało? Rzecz względna. Dla osób poszukujących pracy najciekawsze są proponowane zarobki. Przyjrzeliśmy się ofertom pracy za minimum 4 tys. zł brutto.

Zakład Produkcji Drzewnej poszukuje stolarza meblowego. Jeśli chodzi o zarobki, podano widełki do nawet 6 tys. zł. Pracodawca oferuje umowę o pracę. Podobną ofertę ZPD ma dla stolarza budowlanego i lakiernika wyrobów drzewnych. Wszystkie oferty dotyczą pracy w Dzierżąznej.

Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu poszukiwany jest operator maszyny papierniczej. Miejsce pracy to Smolice. Wynagrodzenie od 4,2 tys. zł brutto, umowa o pracę.

Sawo Recykling w Zgierzu zatrudni z kolei sortowacza. Można uzyskać umowę o pracę na czas nieokreślony. Stawka to od 4,2 tys. zł brutto. Dla pracodawcy liczą się: chęci, umiejętność logicznego myślenia, możliwość dźwigania ciężarów 20-kilogramowych.

Szarlotka Cafe szuka cukiernika. Trzeba mieć wykształcenie w tym kierunku - średnie zawodowe. Pensja ma wynosić od 4,4 tys. zł brutto. Pracodawca oferuje umowę o pracę na czas próbny.

Tomadex z Aleksandrowa Łódzkiego poszukuje z kolei dziewiarza. Praca na trzy zmiany, umowa na okres próbny. Zarobki miesięczne od 4190 zł brutto.

Coraz więcej osób w wieku 18-24 lata pracuje

Dodajmy przy okazji, że ciekawie prezentują się wyniki badań dotyczące aktywności zawodowej w grupie wiekowej 18–24 lata. Od 1989 r. ulegała ona znaczącym zmianom. W 1989 r. blisko dwie trzecie (65 proc.) badanych w tym wieku deklarowało, że odpowiedź praca zarobkowa najlepiej opisuje ich sytuację.

W 1990 r. połowa grupy badanych (50 proc.) w tym wieku pracowała zarobkowo, ale w roku następnym już tylko 42 proc. W kolejnych latach odsetek pracujących oscylował wokół jednej trzeciej, przy czym najniższy poziom aktywności zawodowej w tej grupie badanych odnotowaliśmy w latach 2002–2003 (odpowiednio 24 proc. i 26 proc.), a najwyższy – w latach 2017 i 2020 (po 41 proc.).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy