Reklama

Reklama

Ekstra odbiór dużych elektroodpadów w Zgierzu. Firma przyjedzie do domu bezpłatnie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Zgierza

Ekstra odbiór dużych elektroodpadów w Zgierzu. Firma przyjedzie do domu bezpłatnie! - Zdjęcie główne

Czerwone pojemniki stoją już w Zgierzu od marca | foto Urząd Miasta Zgierza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Nadarza się okazja, aby bezpłatnie i na żądanie oddawać do recyklingu duże, zużyte urządzenia elektryczne. Ktokolwiek chce się pozbyć zepsutej pralki, lodówki, zmywarki lub dużego telewizora, a nie skorzystał z urzędowego terminu, może teraz skorzystać ze specjalnej usługi. Firma przyjedzie do domu na wezwanie i zabierze kłopotliwy ładunek. To dodatkowa możliwość, obok przewidzianych przez Miasto sztywnych terminów odbioru wielkogabarytowych odpadów.

Reklama

Złożyć zamówienie odbioru można telefonicznie lub przez internet

Sprawa jest bardzo prosta: jeśli masz w domu zużyty sprzęt elektryczny dużych rozmiarów (który nie zmieści się w czerwonym pojemniku), wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz na stronie internetowej, a firma bezpłatnie przyjedzie do domu i odbierze wielkogabarytowy ładunek. Przy okazji można też oddać do utylizacji mniejsze elektroodpady. Wszystko odbywa się w terminie dogodnym dla zamawiającego mieszkańca.

Jak wezwać ekipę do bezpłatnego odbioru dużych elektroodpadów? Zadzwoń pod numer: 572 102 102 lub wypełnij formularz na stronie: www.elektrycznesmieci.pl

Wygodną usługę świadczy firma od czerwonych pojemników 

Tę nową, wygodną dla mieszkańców usługę wprowadza w Zgierzu firma MB Recycling, która niedawno postawiła w kilkunastu miejscach na terenie całego miasta znane już wszystkim czerwone pojemniki na średnie elektroodpady. Firma organizuje to działanie w ramach akcji "Elektryczne Śmieci", w której wspomaga miasta, mieszkańców i prywatne firmy w pozbywaniu się niebezpiecznych dla środowiska odpadów elektrycznych, dostarczając je do fachowych przedsiębiorstw, zajmujących się utylizacją takiego sprzętu. Oprócz tej ekstra możliwości wciąż obowiązuje zwykły harmonogram wyznaczonych terminów odbioru odpadów wielkogabarytowych, realizowanych przez Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Zgierza w poszczególnych rejonach. Najbliższe terminy odbioru dużych odpadów dla całego miasta wypadają w październiku i listopadzie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy