Reklama

Reklama

Park miejski w Zgierzu do remontu. Ruszyły prace

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Zgierza

Park miejski w Zgierzu do remontu. Ruszyły prace - Zdjęcie główne

Park miejski z Zgierzu do remontu. Ruszyły prace | foto UM Zgierza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Rozpoczęto prace w kolejnej części parku miejskiego. Po ich ukończeniu pojawią się nowe ścieżki piesze, rowerowe, rolkowe oraz ruchowo-zabawowe dla dzieci.

Reklama

Nowe oblicze parku miejskiego w Zgierzu

Rozpoczęte prace wykonywane są we wschodniej części Parku Miejskiego im. Kościuszki (od ul. 1 Maja do ul. Obrońców Pokoju) oraz wzdłuż ogródków działkowych od ul. Barlickiego do  ul. 1 Maja.

Zaplanowano również wykonanie nowych nasadzeń drzew, krzewów, bylin oraz roślin cebulowych. Zaprojektowana zostanie "strefa barw i zapachów". Będzie to przestrzeń, w której zieleń dostosowana będzie do czterech pór roku. Będzie to miejsce nie tylko do spacerów.

We wschodniej części parku powstanie drewniana altana, gdzie będzie można organizować śluby w plenerze! Przestrzeń zostanie uzupełniona małą architekturą: ławkami, koszami na śmieci, leżakami całorocznymi oraz ławeczką dla zakochanych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy