Reklama

Reklama

Piotr Metz odwiedzi Zgierz. Kiedy zobaczymy dziennikarza znanego z radiowej Trójki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fot. Jacek Poremba

Piotr Metz odwiedzi Zgierz. Kiedy zobaczymy dziennikarza znanego z radiowej Trójki? - Zdjęcie główne

Piotr Metz odwiedzi Zgierz | foto fot. Jacek Poremba

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Znany radiowy dziennikarz muzyczny Piotr Metz odwiedzi Zgierz w ramach cyklu spotkań "Co za Gość". Autor audycji Nocna strefa pojawi się w filii biblioteki przy ul. Długiej.

Reklama

W Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Długiej w Zgierzu z cyklu "Co za Gość" pojawi się znany dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Promocji i Kultury Urzedu Miasta Zgierza.

Piotr Metz odwiedzi Zgierz już w marcu

Legendarny głos radiowej Trójki odwiedzi Zgierz 23 marca o godz. 18.00. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Piotr Metz będzie czekał na spotkanie w filii biblioteki przy ul. Długiej 29A. Radiowy dziennikarz muzyczny urodzony w Tarnowie. Jeden z założycieli i dyrektor muzyczny RMF FM. Był redaktorem naczelnym Machiny i dyrektorem artystycznym Sopot Festival. 

W styczniu Zgierz gościł Jerzego Radziwiłowicza. Aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Z ekranu pamiętamy go jako Mateusza Birkuta z Człowieka z marmuru. Aktor grał również m.in. w serialu Zmiennicy, Glina czy Pokłosie. Jerzy Radziwiłowicz został odznaczony Orderem Sztuk Pięknych i Literatury oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

W ramach cyklu "Co za Gość" w lutym odwiedziła Zgierz Agata Tuszyńska. Autorka w 2015 r. została odznaczona srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Jej książki wielokrotnie stawały się bestsellerami. Agata Tuszyńska zasłynęła z książki "Oskarżona Wiera Gran". 

Cykl spotkań "Co za Gość" podoba się zgierzanom i zazwyczaj wypełniają wszystkie miejsca na widowni. Organizowany jest od stycznia 2019 r. Do tej pory mogliśmy zobaczyć m.in. Artura Barcisia, Joanna Trzepiecińską, Krzysztofa Vargę czy Józefa Młynarczyka. 

A Wy wybierzecie się na marcowe spotkanie z Piotrem Metzem?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy