Reklama

Reklama

Po walce z chorobą zmarła policjantka Dominika Pośpieszyńska - Mordalska. Odeszła na wieczną służbę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP w Zgierzu

Po walce z chorobą zmarła policjantka Dominika Pośpieszyńska - Mordalska. Odeszła na wieczną służbę - Zdjęcie główne

Po walce z chorobą zmarła policjantka Dominika Pośpieszyńska - Mordalska. Odeszła na wieczną służbę | foto KPP w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Policjantka ze Zgierza przegrała walkę z nowotworem. Dominika Pośpieszyńska - Mordalska zmarła 1 maja. Policjanci żegnają swoją koleżankę.

Reklama

Zmarła 34-letnia policjantka ze Zgierza

O pani Dominice pisaliśmy w lutym br. Jej rodzina zbierała wtedy fundusze na leczenie wspomagające w klinice w Krakowie. Młoda policjantka walczyła z nowotworem złośliwym. Swoją służbę pełniła od 2008 r. i cały czas była związana ze zgierską jednostką. 

- Nie pracowaliśmy w tych samych wydziałach, ale zawsze widziałem ją uśmiechniętą. Nawet wtedy, gdy już wiedziała o chorobie, nie dawała tego po sobie poznać - wspomina koleżankę asp. Robert Borowski, rzecznik KPP w Zgierzu.

Policjanci żegnają swoją koleżankę.

- Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół. W szeregi Policji wstąpiła w 2008 roku. P.o Komendanta Powiatowy Policji mł. insp. Maciej Klepacki, w imieniu policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłej składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia. W naszej pamięci zapisała się jako sumienna, życzliwa i pogodna policjantka. Była oddana służbie, zawsze blisko ludzi. Swoim uśmiechem pomimo ciężkiej choroby potrafiła nas zarazić pozytywną energią. Była koleżanką w niebieskim mundurze, teraz stała się naszym niebieskim aniołem - czytamy na stronie KPP w Zgierzu.

Pogrzeb Dominiki Pośpieszyńskiej - Mordalskiej odbędzie się 4 maja o godz. 14.00 w miejscowości Zygry przy parafii pw. św. Rocha.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy