Reklama

Reklama

Zgierzanie kochają fotografować swoje miasto! Te zdjęcia naprawdę robią wrażenie [galeria]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Zgierz jest urokliwym miastem, które zachwyca swoją drewnianą archtekturą domów tkackich i innych zabytków. Na uwagę zasługuje również piękny krajobraz. Dotarliśmy do naprawdę cudownych kadrów z Waszego miasta.

Reklama

Przeglądając Facebooka można natrafić na grupy, na których użytkownicy dzielą się naprawdę pięknymi ujęciami ze Zgierza. Niektóre fotografie mają poziom profesjonalny. Za zgodą autorów postanowiliśmy podzielić się z Wami tymi wspaniałymi kadrami. Są to ujęcia m.in. zgierskich zabytków, krajobrazu oraz gustownych detali np. starodawnych latarni. Przedstawiają różne pory roku i pory dnia, dzięki temu możemy oglądać miasto w zmiennym oświetleniu i aurze pogodowej. Łączy je jedno - Zgierz. Miasto, w którm zachowało się bardzo dużo tkackich drewniaków, ale też piękne krajobrazy, które ujmują swoją delikatnością.

Aparat kompaktowy, lustrzanka czy może smartfon?

Jak się okazuje zgierzanie wybierają różne drogi do zrobienia swoich zdjęć. Uwieczniają je zwykłym kompaktem, bardziej profesjonalną lustrzanką, ale też telefon jest w użyciu.

- Zwykły aparat kompaktowy za 100 zł wystarczy - odpowiada Kamil Kowalski.

Z kolei Anka Em uwiecznia Zgierz telefonem komórkowym i kompaktem. Wszystkich Zgierzan, do których zdjęć dotarłam łączy miłość do fotografii. Łucja Ślemp bardzo dużo biega i jeździ na rowerze. To między innymi wtedy fotografuje świat wokół siebie.

- Robienie zdjęć należy do mojej pasji. Czasem przystaję, by uwiecznić Zgierz, bo przecież jest urokliwym miastem, gdzie między codzienną rutyną można dostrzec piękno - dodaje.

Anka Em również pisze o pasji do fotografii i dodaje, że Zgierz jest jej rodzinnym miastem z ciekawą historią. Zdjęcia wszystkich moich rozmówców dodane są w galerii.

A jak Wam się podobają fotki, które wybraliśmy i czy Wy również uwieczniacie Zgierz na fotografiach? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy