Reklama

Reklama

Muzycznym krokiem w Nowy Rok. Stary Młyn zaprasza na koncert noworoczny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Muzycznym krokiem w Nowy Rok. Stary Młyn zaprasza na koncert noworoczny - Zdjęcie główne

foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Nie macie planów na powitanie Nowego Roku? Nic straconego! W nadchodzący, 2023 rok możecie wejść w muzycznym stylu. Na scenie zgierskiego Starego Młyna już wkrótce zaprezentują się artyści z fundacji Avangart, którzy wystąpią z repertuarem znanych utworów w wyjątkowym, noworocznym wydaniu.

Reklama

Koncert noworoczny 2023 w Zgierzu


Święta Bożego Narodzenia za nami, od wejścia w nowy rok dzieli nas już tylko kilka dni. Wielu z nas myślami jest już więc przy sylwestrowych zabawach i pomysłach na to, jak uczcić zakończenie starego, a także rozpoczęcie nowego roku. Nie zawiodą się zgierzanie i mieszkańcy okolic, którzy ten czas będą chcieli spędzić przy akompaniamencie znanych utworów. 7 stycznia o godzinie 19:00 w Starym Młynie mieszkańcy będą mieli okazję do wysłuchania „Koncertu Noworocznego w dwóch aktach” w wykonaniu artystów operowych, Katarzyny Zając-Caban oraz Piotra Wołosza. Śpiewacy utwory znane z oper, operetek, musicali oraz te reprezentujące muzykę popularną wykonają przy akompaniamencie zespołu fundacji Avangart pod dyrekcją Marty Kościelskiej. 


Noworoczny koncert w Starym Młynie, podzielony  będzie na dwie części, w czasie poczęstunku z lampką szampana zebrani miłośnicy muzyki będą mieli okazję do wzajemnego złożenia sobie życzeń w wyjątkowej atmosferze przy dźwiękach znanych utworów  


Fundacja AVANGART zajmuje się między innymi wspieraniem i promowaniem młodych talentów, współpracą z organizacjami rządowymi i pozarządowymi w zakresie promowania kultury czy działaniami mającymi upowszechniać i wyrównywać dostęp do sztuki i kultury.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy