Reklama

Reklama

Poczuj ulgę. W czwartek idź do kina w Starym Młynie w Zgierzu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu, który w 2021 roku przeprowadził się do okazałego Starego Młyna, chce przyciągnąć jak największą grupę miłośników dużego ekranu. Swoiste happy hour lub raczej happy Thursday ma być ofertą kina na każdą kieszeń.

Reklama

Przez długie lata Zgierz pozostawał bez kina

Jak wiadomo, przez wiele lat w Zgierzu nie było kina, a do najbliższego trzeba było wybrać się w podróż do łódzkiej Manufaktury. Kino Luna przy ulicy Długiej swoje ostatnie filmy pokazało jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku. W wielu ankietach badających potrzeby (szczególnie młodych) zgierzan, postulat uruchomienia w naszym mieście kina z przyzwoitym repertuarem podnoszony był praktycznie zawsze. Kilka lat temu pojawiło się co prawda świetnie pomyślane kino pod chmurką „Malinówka”, ale - umówmy się – nie jest to oferta spełniająca oczekiwania wszystkich. Poza tym ma charakter wyłącznie sezonowy. Od ubiegłego roku wszystko się jednak zmieniło dzięki otwarciu nowoczesnego obiektu Stary Młyn.

Wielofunkcyjna sala widowiskowa na blisko 200 osób, wydajne nagłośnienie i projektory, to wszystko umożliwiło uruchomienie kina z prawdziwego zdarzenia. Należy do tego dodać jeszcze starannie dobrany repertuar – animowane propozycje dla siebie znajdą maluchy, są filmy akcji, dramaty, jest też kino konesera. Bilet normalny na dowolny seans kosztuje 20 zł, dwa złote mniej zapłacą studenci i posiadacze karty seniora a 16 zł wydadzą na bilet pozostali uprawnieni do ulg, w tym młodzież szkolna. 

Kino w Starym Młynie w Zgierzu - sprawdź repertuar

Teraz jednak każdy czwartek dla wszystkich bez wyjątku będzie ulgowy! Ten jeden dzień w tygodniu wszystkie bilety są ze zniżką, każdy kto wybierze się do Starego Młyna zapłaci 16 zł. W porównaniu z cenami w łódzkich multipleksach jest to zdecydowanie mniej kosztowna rozrywka. I odpada problem ze sporą wycieczką. Kto z Was jeszcze nie był – polecamy.

Aktualny repertuar znajdziecie na stronie internetowej Starego Młyna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy