Reklama

Reklama

Ewa Michalak z Aleksandrowa Łódzkiego walczy z nowotworem. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: zrzutka.pl

Ewa Michalak z Aleksandrowa Łódzkiego walczy z nowotworem. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie  - Zdjęcie główne

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację piłkarki z Aleksandrowa Łódzkiego | foto zrzutka.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Pochodząca z Aleksandrowa piłkarka plażowa Ewa Michalak od kilku miesięcy zmaga się z nowotworem. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy na leczenie zawodniczki klubu Grembach Łódź. Szczegóły w artykule.

Reklama

Zbiórka na leczenie piłkarki z Aleksandrowa. Ty także możesz pomóc

Ewa Michalak od trzech miesięcy walczy z nowotworem piersi. Po szybkiej diagnozie zastosowano u niej radioterapię, po jakimś czasie pojawiły się jednak kolejne problemy. 

„Zaczęła mieć problemy z chodzeniem, odczuwać ogromny ból w kościach, zaczęły jej też wypadać zęby” – pisze w opisie zbiórki jej założyciel, Piotr Gliński. „Podczas ostatnich badań kontrolnych okazało się ,że poziom wapnia w jej organizmie jest praktycznie zerowy, że zaatakowało kości. Pobrano Ewie materiał genetyczny do badań. Niestety jej organizm produkuje za mało czerwonych krwinek i trzeba będzie pobrać materiał porównawczy z uda bądź mostku. Teraz już nie tylko onkolog, ale i hematolog ma nad Ewa pieczę”. 

Na portalu zrzutka.pl pan Piotr zorganizował zbiórkę pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację pani Ewy. Jak się okazało, chętnych do pomocy jest wiele. Na ten moment udało się uzbierać ponad 14 tysięcy złotych. Leczenie piłkarki można było wesprzeć także podczas rodzinnego wydarzenia z cyklu „Lato w Aleksandrowie Łódzkim”. Uczestnicy, zakupując proszek potrzebny do zabawy z okazji święta kolorów, dokładali swoją „cegiełkę” do zbiórki. 

Pani Ewa podkreśla, że nie boi się choroby. „Oswajam się z bólem który mi towarzyszy. Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!”.

Jeśli Wy także chcecie pomóc, możecie wesprzeć internetową zbiórkę na leczenie i rehabilitację Ewy Michalak. KLIKNIJ ---> LINK DO ZBIÓRKI 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy