Reklama

Reklama

Mororun 2022 już wkrótce w Aleksandrowie Łódzkim. Powrót półmaratonu po dwóch latach pandemii

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Mororun 2022 już wkrótce w Aleksandrowie Łódzkim. Powrót półmaratonu po dwóch latach pandemii - Zdjęcie główne

8. Mororun w Aleksandrowie Łódzkim. Półmaraton powraca po pandemii | foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Już niedługo w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się kolejna, ósma edycja biegu z okazji Święta Wojska Polskiego, Mororun. Do tej pory zgłosiło się już ponad 470 uczestników. Szczegóły dotyczące wydarzenia i zgłoszeń poniżej.

Reklama

Mororun 2022. Sportowcy pobiegną z okazji Święta Wojska Polskiego 

8. Mororun, Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego wystartuje 15 sierpnia. To wielki powrót półmaratonu po dwóch latach pandemii. W 2020 i 2021 roku biegacze brali udział w „Pandemicznych Dychach” – specjalnych 10-kilometrowych edycjach, dostosowanych do obowiązujących wówczas obostrzeń i reżimu sanitarnego. Nowe warunki polegały między innymi na krótszym dystansie oraz ograniczonej liczbie uczestników. W tym roku jednak, uczestnicy będą mieli możliwość podjęcia wyzwania na dystansie 21 km lub 5 km. 

Do tej pory swój udział zadeklarowało 478 osób, w tym 347 mężczyzn i 131 kobiet. Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, na najlepszych zaś czekać będą trofea za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. 14 sierpnia swoich sił spróbować będą mogli także najmłodsi. Odbędzie się wtedy Mororun dla dzieci.   

Zgłoszenia do aleksandrowskiego półmaratonu przesyłać można poprzez stronę internetową. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ. Dzieci zapisać można drogą mailową na adres bieg@aleksandrow-lodzki.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy