Reklama

Reklama

Remont autostrady A2. Uwaga, kierowcy: utrudnienia w ruchu na węźle Zgierz

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Remont autostrady A2. Uwaga, kierowcy: utrudnienia w ruchu na węźle Zgierz - Zdjęcie główne

Rozpoczynają się prace remontowe na kolejnym odcinku A2 | foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Rozpoczyna się kolejny etap prac remontowych na autostradzie A2, tym razem na wysokości węzła Zgierz. W związku z tym kierowcy podróżujący w stronę Poznania muszą brać pod uwagę występujące na drodze utrudnienia. Szczegóły poniżej.

Reklama

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wiemy, że od poniedziałku 27 czerwca do soboty 16 lipca kierowcy jadący autostradą A2 muszą liczyć się z utrudnieniami spowodowanymi robotami drogowymi na jezdni północnej, z Warszawy w kierunku Poznania. 

Utrudnienia na autostradzie A2 na węźle Zgierz

Jak informuje GDDKiA, ruch odbywa się jednią południową w obydwu kierunkach po jednym pasie ruchu. Na węźle Zgierz wprowadzono ograniczenia w ruchu – podróżujący tą trasa kierowcy mogą skorzystać z sąsiednich węzłów: Emilia oraz Stryków, na którym właśnie zakończyły się prace remontowe. 

Remonty przeprowadzone zostaną na 4-kilometrowym odcinku na 347 kilometrze trasy. Możliwy będzie przejazd z Łodzi w kierunku Warszawy oraz z Poznania do Łodzi. Zablokowany jest z kolei przejazd z Warszawy w stronę Łodzi, a także z Łodzi w kierunku Poznania. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy