Reklama

Reklama

Będzie film o znanym aktorze ze Zgierza - Macieju Kozłowskim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM w Zgierzu

Będzie film o znanym aktorze ze Zgierza - Macieju Kozłowskim - Zdjęcie główne

Maciej Kozłowski, aktor | foto UM w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Maciej Kozłowski, znany polski aktor urodzony w Kargowej, od 12 r.ż. mieszkał w Zgierzu. Ukończył tam Technikum Gospodarki Wodnej. Następnie studiował w Łodzi na PWSTiF na Wydziale Aktorskim. Grał w wielu filmach, serialach i teatrach telewizji, m.in. w Kingsajzie, Psach, Nic śmiesznego czy Świadku koronnym.

Reklama

Trwają przygotowania do filmu o znanym i lubianym zgierzaninie Macieju Kozłowskim. Twórcy filmu przyjeżdżają do miasta w sobotę 21.01., by spotkać się z mieszkańcami, którzy go znali i mogliby coś o nim powiedzieć.

Film o zgierskim aktorze Macieju Kozłowskim

Na zgierskiej facebookowej grupie pojawił się apel twórców filmu, że zbierają informacje o aktorze, który zmarł 12 lat temu. 21 stycznia ekipa filmowa ma zawitać do Zgierza, by porozmawiać z mieszkańcami.

- Nazywam się Maksymilian Manterys. Jestem autorem filmu dokumentalnego o Maćku "Kozim" Kozłowskim, wybitnym polskim aktorze, który zmarł 12 lat temu na zapalenie wątroby typu C. Publikuje ten post z racji tego iż popularny "Kozi" był mieszkańcem Zgierza od dwunastego roku życia, tutaj uczęszczał do szkół, grał w Borucie Zgierz. Dlatego też poszukuje ludzi, którzy Go znali, którym może pomógł, bo co jak co Maciek uwielbiał pomagać innym. Każdy trop jest dla nas na wagę złota. Więcej informacji mogę napisać na wiadomości prywatnej - pisze twórca dokumentu.
Czy mieszkańcy odpowiedzieli na apel? Tak! Pojawiło się sporo komentarzy ludzi, którzy znali aktora, chodzili z nim do szkoły, mieszkali na jednym osiedlu itd.
- Miałem przyjemność znać Maćka zanim stał się sławnym aktorem. Życzę wam wszystkim poznać takiego człowieka jakim Maciek, koziołek był dla mnie. Miałem nawet przyjemność pograć, pobawić się w hokej na wókniarzu w Zgierzu zimą, bo tylko zimą. Niektórzy wiedzą co mówię, fajny człowiek. Chciałbym, żeby kiedyś ktoś tak o mnie powiedział, spoko gość - pisze pan Paweł.
- Sędziował mecz siatkówki u nas na działce, bo kumplowal się z tatą. Dostałam wtedy pamiętam nawet wpis do pamiętniczka - pisze pani Kinia.
Jeśli ktoś z naszych czytelników znał osobiście aktora lub osoby, z którymi Maciej Kozłowski był w wojsku, chodził do szkoły, czy np. grał w Borucie Zgierz, to twórcy filmu proszą o kontakt pod nr telefonu: 530640079 lub bezpośrednio poprzez profil facebookowy Maksymiliana Manterysa.
 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy