Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FC10 Zgierz/Facebook

FC10 Zgierz ze złotem mistrzostw Polski w beach soccerze. To już trzeci raz z rzędu - Zdjęcie główne

FC10 Zgierz mistrzem Polski trzeci raz z rzędu | foto FC10 Zgierz/Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ZgierzFC10 Zgierz w rywalizacji mężczyzn zdobył mistrzostwo Polski w beach soccerze. Turniej rozegrano na Energa Stadionie Letnim Gdańsk. Dla zespołu ze Zgierza już trzeci tytuł mistrzowski.

Drużyna ze Zgierza osiągnęła niemożliwe – trzeci raz z rzędu zawodnicy wywalczyli mistrzostwo kraju, wyjeżdżając z Gdańska ze złotem. W finale pokonali Jagiellonia Białystok Futsal, a trzecie miejsce zajął zespół KP Łódź.

FC10 Zgierz po raz trzeci mistrzami Polski

Mistrzostwa rozgrywały się na Energa Stadion Letni Gdańsk od 1 do 3 sierpnia. O tytuł Mistrza Polski grały zespoły, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajęły w tabeli miejsca 1-8. FC10 Zgierz awansowało do półfinału.

Emocje nie opuszczały zawodników i kibiców, a najtrudniejszym okazał się mecz z KP Łódź, w którym FC10 Zgierz wywalczyli wejście do finału rozgrywek.

W tych wszystkich emocjach pokonaliśmy zespół KP Łódź 4:3 po dogrywce, a decydującą bramkę na 50 sekund przed końcem dogrywki zdobył Tomasz Pozniak.

- napisał klub na swoim fanpage'u.

Obie ekipy były faworytami, a mecz półfinałowy był na najwyższym poziomie. FC10 Zgierz przeszli do finału, gdzie zmierzyli się z Jagiellonią Białystok Futsal.

Niesamowite emocje, fantastyczny finał, cudowny turniej! Mamy fantastyczną drużynę, która pod każdym względem jest RODZINĄ i jesteśmy dumni z wyniku, a także z tego kim jesteśmy.

- dodaje klub.

Bramki strzelili Patryk Pietrasiak, Igor Rangel i Jakub Fudała. Zawodnicy będą przygotowywać się do kolejnych rozgrywek i za rok wystartują do obrony tytułu po raz czwarty z rzędu.