Reklama

Reklama

I Ty możesz zarabiać 50 tys. zł! Najnowsze oferty pracy w Zgierzu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Zgierzu

I Ty możesz zarabiać 50 tys. zł! Najnowsze oferty pracy w Zgierzu - Zdjęcie główne

Sprawdź jakie oferty pracy są najlepiej opłacalne w Zgierzu | foto Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Poziom bezrobocia w Zgierzu utrzymuje się na stałym poziomie. Ofert pracy jednak nie brakuje. Zarobki miesięczne sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Reklama

Według statystyk Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu w kwietniu 2023 roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych wynosiła 3471 osób. Zarejestrowały się 383 nowe osoby, a pracę znalazło, w porównaniu do poprzedzającego miesiąca, 75 osób. Ofert pracy jednak nie brakuje.

Przeglądając portale z ofertami pracy, możemy znaleźć dziesiątki ofert w Zgierzu. W powiecie zgierskim ofert jest ponad 100. Do Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu w kwietniu zgłoszono aż 441 nowych miejsc pracy. Większość  z nich znajduje się na terenie Strykowa i dotyczy prac magazynowych jak monter, pakowacz czy sortowacz.

Najlepiej płatne oferty pracy w Zgierzu

Na portalu Pracuj.pl, można znaleźć oferty pracy z dużymi „widełkami”. Nawet 50 tys. zł brutto miesięcznie może zarobić przedstawiciel handlowy w branży odnawialnych źródeł energii. Wynagrodzenie do 26 tys. zł brutto czeka na przedstawicieli handlowych do sprzedaży cieplnych. Na kilkanaście tysięcy złotych wynagrodzenia może liczyć fizjoterapeuta w warunkach domowych.

Branża beauty działa coraz prężniej i nie brakuje ofert pracy w salonach kosmetycznych. Przykładowo stylistka rzęs i paznokci w Zgierskim salonie może zarabiać nawet 7,5 tys. zł brutto miesięcznie, a fryzjer/barber aż 8 tys. zł brutto miesięcznie. W branży transportowej również nie brakuje ogłoszeń. Kierowcy posiadający kategorię C oraz C+E mogą liczyć na wynagrodzenie  8 tys. zł brutto miesięcznie.

Branże, w których najłatwiej znaleźć pracę w Zgierzu

Przeważające oferty pracy zarówno na stronie Powiatowego Urzędu Pracy jak i na portalach z ofertami pracy to praca fizyczna. Największe zapotrzebowanie jest na pracowników magazynowych i logistyków, co związane jest z rosnącą liczbą powstających magazynów w powiecie zgierskim. Nie brakuje również zapotrzebowania na kasjerów, pracowników call center czy samodzielne księgowe.  

Są oczywiście osoby, które utrzymują się z zasiłków. Obecnie zasiłek dla bezrobotnych wynosi 1304,10 zł brutto przez pierwsze trzy miesiące i 1024,10 zł brutto przez pozostały okres, w którym osoba ma do niego prawo. Kwoty ulegną zmianie z początkiem czerwca i wyniosą 1790,28 zł w pierwszych 90 dniach pobierania zasiłku i 1405,92 zł w ciągu kolejnych dni.

CZYTAJ TAKŻE: Praca szuka człowieka. Wakaty w łódzkiej policji. Zarobki? Możecie być zdziwieni

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy