Reklama

Reklama

Koniec remontów w Zgierzu coraz bliżej? Urząd Miasta podaje przybliżoną datę

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Zgierzanie z niecierpliwością czekają na zakończenie prac remontowych na ulicy Piłsudskiego na odcinku przy Szkole Podstawowej nr 1. Urząd Miasta Zgierza poinformował, że roboty w tym rejonie mają się ku końcowi. Kiedy mieszkańcy mogą spodziewać się otwarcia modernizowanych dróg?

Reklama

UMZ zapowiada, że koniec remontów coraz bliżej. Mieszkańcy? Podchodzą sceptycznie 

Remont ulicy Piłsudskiego trwa od końca sierpnia bieżącego roku. Od tego czasu przejeżdżający tamtędy kierowcy, między innymi odwożący dzieci do mieszczącej się tam szkoły rodzice muszą mierzyć się z utrudnieniami w ruchu. Po budowie kanału deszczowego pracownicy przeszli do przebudowy drogi na odcinku od Placu Straconych do ul. 1 Maja. Aby zminimalizować korki w tym miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Po kilku miesiącach prac Urząd Miasta Zgierza poinformował, że już wkrótce spodziewać się można zakończenia remontu. 

Inwestycje na drogach powiatowych w granicach Zgierza dobiegają końca. Jak się oficjalnie dowiadujemy, w grudniu powinna zakończyć się przebudowa ulic: Piłsudskiego oraz Musierowicza. Trzymamy kciuki za drogowców! – czytamy na oficjalnym facebookowym profilu UMZ. 

Pod informacją zgierzanie wyrazili swoje opinie na ten temat. Część z nich do przewidywanego zakończenia prac w terminie podchodzi sceptycznie, inni z kolei pytają o dokładną datę otwarcia wspomnianych ulic. 

Przecież ten remont nawet nie jest nawet w połowie, a wy o końcu piszecie. Marzenia – pisze jeden z komentujących. 

A asfalt będą lali przy trzaskającym mrozie? Ciekawe – dodaje kolejna ze zgierzanek, pani Joanna. 

Po starcie prac w sierpniu Starostwo Powiatowe w Zgierzu informowało, że koniec prac na ulicy Piłsudskiego przewidywany jest na 1 grudnia. Czy zakończy się zgodnie z założeniami? „1 grudnia czy 31? Bo to lekka różnica. Nie mówiąc już o opóźnieniach. W tym mieście na czas jest tylko podatek od nieruchomości…”, podsumowuje sceptycznie jeden z mieszkańców. 

Jak sądzicie – czy remont zakończy się w nadchodzącym miesiącu, czy mieszkańcy powinni być gotowi na przesunięcia terminu oddania kierowcom odcinka Piłsudskiego? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy