Reklama

Reklama

Marek Piekarczyk z TSA w Zgierzu! Będzie autorskie spotkanie i koncert

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikimedia Commons

Marek Piekarczyk z TSA w Zgierzu! Będzie autorskie spotkanie i koncert - Zdjęcie główne

K9ncert i spotkanie autorskie Marka Piekarczyka | foto Wikimedia Commons

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Marek Piekarczyk, były lider zespołu TSA, zawita w najbliższą sobotę 25 lutego do Zgierza. Będzie spotkanie autorskie i akustyczny koncert.

Reklama

Marek Piekarczyk, były lider TSA, zawita do Starego Młyna w Zgierzu 25 lutego. O godzinie 17.00 będzie spotkanie autorskie nt. jego najnowszej książki "Zwierzenia kontestatora", a o 18.00 artysta wystąpi na swoim akustycznym koncercie. 

Marek Piekarczyk z TSA wystąpi w Starym Młynie Zgierz

Marek Piekarczyk urodzony w Poznaniu, wokalista, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Przez lata związany z zespołem rockowym TSA. Obecnie występuje solo i jest w składzie jury programu The Voice of Poland. Zanim został muzykiem był min. malarzem i zajmował się ceramika. Pracował również jako elektryk i zdun, budował piece. 

W sobotę w Starym Młynie Marek Piekarczyk m.in. opowie o swojej książce. Spotkanie jest zorganizowane w ramach profilaktyki uzależnień przez Wydział Zdrowia Spraw Społecznych i Profilaktyki Senioralnej UMZ we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

"Zwierzenia kontestatora" jest książką o życiu lidera TSA, o wyprowadzce z domu, podróżach po całej Polsce, szykanach MO i o współpracy z różnymi artystami. Marek Piekarczyk opowiada, o tym, jak ważna jest rodzina i dom. Artysta odnosi się też do bieżących wydarzeń z jego życia i pracy w jury w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Książka została napisana we współpracy z dziennikarzem Leszkiem Gnoińskim. 

O godz. 18.00 Marek Piekarczyk zabierze nas w muzyczną podróż. Odbędzie się jego koncert akustyczny. Na te wydarzenia w Starym Młynie obowiązywały bilety, które rozeszły się bardzo szybko. Były one dostępne od 17 lutego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy