Reklama

Reklama

Pobicie w Ozorkowie. Napadli na ludzi z kijami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe, archiwum KCI

Pobicie w Ozorkowie. Napadli na ludzi z kijami - Zdjęcie główne

Pobicie w Ozorkowie. Napadali na ludzi z kijami | foto poglądowe, archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz W ostatnich dniach doszło do pobicia niedaleko placu zabaw Nivea w Ozorkowie. Grupa kilku osób napadła z kijami na swoje ofiary. Czy możemy jako mieszkańcy czuć się bezpiecznie?

Reklama

Pobicie przy placu zabaw Nivea w Ozorkowie

We wtorek 11 kwietnia w godzinach porannych ok. 7.00 doszło do pobicia przy placu Nivea w Ozorkowie. Pięciu osobników miało zaatakować kijami trzy osoby. Zapytaliśmy o to zdarzenie Komendę Powiatową Policji w Zgierzu.

- Takie pobicie miało miejsce w Ozorkowie. Sprawcy są poszukiwani i prowadzone są czynności w celu ujawnienia ich - kometuje mł. asp. Robert Borowski, oficer prasowy KPP w Zgierzu. 

Zapytaliśmy również policję, czy takie zdarzenia mają miejsce w ostatnim czasie w naszym regionie. Okazuje się, że służby mają do czynienia z coraz większą liczbą przestępstw w całym powiecie. 

- Jest znaczny wzrost w porównaniu z ostatnim rokiem, jeśli chodzi o kradzieże, napaści i inne przestępstwa. Przyczyny takich zachowań mogą być różne. W porównaniu z rokiem 2022 jest o wiele więcej przestępstw - mówi mł. asp. Robert Borowski, oficer prasowy KPP w Zgierzu. 

Sprawcy są poszukiwani przez policję, ale również przez rodzinę i znajomych ofiar pobicia. Na jednym z lokalnych profili na Facebooku - Spotted Ozorków pojawił się post z zapytaniem, czy ktoś był świadkiem tego feralnego zdarzenia. Według opisu mężczyźni ci mieli być pod wpływem narkotyków. 

- Szukam świadków pobicia. 5 mężczyzn z kijem rzuciło się rano ok. godziny 7 we wtorek 11 kwietnia na trójkę ludzi. Ta złota piątka chodzi naćpana od początku świąt. Strach puścić dzieci na dwór - czytamy na Spotted Ozorków.

Wpis uzyskał na ten moment prawie sześćdziesiąt udostępnień i ponad dwadzieścia komentarzy. Sprawcy w dalszym ciągu są poszukiwani przez policję. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy