Reklama

Reklama

Poszukiwany, poszukiwana, czyli Mały Prezydent Miasta Zgierza 2022

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Zgierza

Poszukiwany, poszukiwana, czyli Mały Prezydent Miasta Zgierza 2022 - Zdjęcie główne

Prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski w otoczeniu młodych następców w 2019 roku | foto Urząd Miasta Zgierza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Prezydent Miasta Zgierza oraz Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu zapraszają wszystkich uczniów i uczennice klas 4-8 zgierskich szkół podstawowych do udziału w konkursie "Mały/a Prezydent/ka Miasta Zgierza".

Reklama

Vlog z pomysłem na zieloną przestrzeń

W tym roku zadanie polega na nagraniu filmu w formie vloga (do 2 minut) w zielonej przestrzeni miasta Zgierza (np. park, boisko szkolne, Malinka, las, ogródek pod domem/blokiem mieszkalnym). Video powinno przedstawiać autora/kę oraz jego/jej własny pomysł na uatrakcyjnienie tej konkretnej przestrzeni. Tak, aby mogli z niej korzystać zgierzanie oraz zgierzanki. 

Przygotowaną pracę na pendriv’ie oraz formularz zgłoszeniowy i zgody RODO należy do 24 maja dostarczyć osobiście do Centrum Kultury Dziecka (Zgierz, ul. Rembowskiego 17) lub przesłać na e-mail: konkursy@ckdzgierz.pl poprzez WeTransfer. 

Wizytacja miasta prezydencką limuzyną. Z szoferem!

Zwycięzcy/zwyciężczynie konkursu w dniu 1 czerwca br. otrzymają symboliczne funkcje tzw. Małych Prezydentów Zgierza. Spędzą cały dzień w towarzystwie przedstawicieli dorosłych władz miasta Zgierza, którzy przekażą im symbolicznie władzę oraz "klucze do miasta". Będą uczestniczyć m.in. w spotkaniu z mediami, specjalnej sesji Dziecięcej Rady Miasta Zgierza, będą urzędować w gabinetach prezydenckich, poznają Urząd Miasta, specyfikę pracy poszczególnych wydziałów oraz odbędą wizytację miasta w prezydenckiej limuzynie z kierowcą. W poprzednich latach Mali Prezydenci wydawali także zarządzenia np. wprowadzali dzień zabawy i beztroskiej radości wszystkich zgierskich dzieci. 

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz zgody RODO na stronie Centrum Kultury Dziecka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy