Reklama

Reklama

Wiosna w Waszych obiektywach. Galeria zdjęć mieszkańców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz 20 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny astronomicznej. 21.03. w tzw. Dzień Wagarowicza mamy już wiosnę kalendarzową. Przygotowaliśmy zdjęcia mieszkańców Zgierza i okolic z ujęciami budzącej się do życia natury.

Reklama

Wiosna już na dobre do nas zawitała. Na zewnątrz ćwierkają ptaki, a rośliny budzą się po zimowym śnie. Przygotowaliśmy z tej okazji galerię zdjęć mieszkańców Zgierza i okolic.
 

Galeria zdjęć mieszkańców Zgierza

W Zgierzu i w okolicach miasta znajdziemy mnóstwo miejsc, gdzie można zrobić urokliwe fotografie. Mamy dwa parki, Malinkę i sporo lasów wokoło. Na wiosenne spacery ruszyli chyba już prawie wszyscy zgierzanie. Jeśli zabrali ze sobą smartfony lub lustrzanki, na pewno wrócili z co najmniej kilkoma cudownymi kadrami. Warto wspomnieć, że zdjęcia, chociażby małych kwiatów np. krokusów, możemy już zrobić nawet przed blokiem. 

Zdjęcia w naszej galerii pochodzą m.in. od Konrada Typiaka, który często ilustruje swoje fotografie poezją, swoją bądź znanych poetów. Do jednego z kadrów ułożył taki tekst. 

Kiedy Pan Bóg był mały,
Klockami się bawił,
Osiedle i Hamburk zbudował
Tuż za oknami.
Ponad placem zabaw do dziś świeci słońce,
Las rośnie, łąki kwitną, autostrada rośnie.
Potem wydoroślał, zapomniał, zostawił,
Poszedł kreślić wielkie plany,
- Zabawki ostały...

Konkurs fotograficzny województwa łódzkiego 

Urząd Marszałkowski w Łodzi ogłosił konkurs na najlepszy wiosenny kadr. Zdjęcia można robić w całym województwie łódzkim. Do wygrania jest profesjonalny kurs fotograficzny. 
- To konkurs dla każdego, kto lubi przyrodę i jest wrażliwy na piękno. Województwo Łódzkie może się pochwalić wieloma atrakcyjnymi miejscami i dlatego warto je pokazać i promować – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.
W konkursie można zgłosić tylko jedno zdjęcie. Należy wysłać je na adres mailowy: ogrody@lodzkie.pl. Organizatorzy czekają na fotografie do 21 kwietnia. Pełny regulamin znajdziemy tu: konkurs fotograficzny.
 
 
 
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy