Reklama

Reklama

Zgierzanie uchwyceni przez Google Street View [galeria]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Funkcja Google Street View pozwala nam na wirtualne spacery ulicami dowolnego miasta – zalicza się do nich oczywiście Zgierz. Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie gdzie samochód Google „przyłapał” zgierzan.

Reklama

Samochód Google Street View co jakiś czas przemierza ulice miast po to, by zebrać materiały do Google Maps i Google Earth. Choć zdjęcia niektórych ulic pokazują ich stan czasami nawet sprzed kilku lat, można trafić też na bardziej aktualne widoki - z drugiej strony, możemy też porównać jak zmieniły się niektóre rejony miasta. Oprócz budynków i dróg na zdjęciach widnieją także przechodnie - uwadze obiektywu GSV nie umknęli więc też mieszkańcy Zgierza. Przygotowaliśmy galerię zdjęć z Google Street View - "załapaliście" się na któreś z nich?

Gdzie znaleźliśmy zgierzan na mapach Google? Mieszczańcy uchwyceni zostali podczas zakupów, na przystankach czy na spacerze z psem. Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, czy ktoś z Was został "przyłapany" przez samochód Google Street View. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy