Reklama

Reklama

Remonty dróg w powiecie zgierskim. Gdzie można spodziewać się utrudnień w ruchu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva/poglądowe

Remonty dróg w powiecie zgierskim. Gdzie można spodziewać się utrudnień w ruchu? - Zdjęcie główne

Utrudnienia dla mieszkańców Głowna i Aleksandrowa. Sprawdźcie, od kiedy | foto Canva/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Na letnie miesiące w naszym regionie zaplanowano prace remontowe na niektórych z dróg. Gdzie w najbliższym czasie możemy spotkać się z trudnościami w ruchu? Przeczytajcie.

Reklama

Utrudnienia w ruchu drogowym w okolicach Zgierza. Które drogi będą remontowane? 

O rozpoczęciu robót drogowych poinformowano na oficjalnej stronie Miasta Głowna. Według zamieszczonego tam komunikatu mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w związku z rozpoczynającymi się remontami w ramach inwestycji „Rozbudowa  infrastruktury drogowej wraz z odwodnieniem w sąsiedztwie placówek oświatowych na terenie miasta Głowna” . Od 6 lipca zamknięty będzie fragment ulicy 11 listopada, od skrzyżowania z ul. Dworską do skrzyżowania z ul. Żwirki. Oprócz tego dla ruchu pojazdów zamknięta będzie ulica Skokowskiego – od 6 do 7 lipca oraz od 11 do 12 lipca. 

Mieszkańcy aglomeracji łódzkiej powinni liczyć się także z utrudnieniami związanymi z zaplanowanym remontem ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Prace drogowe rozpoczną się w poniedziałek 11 lipca. Jak poinformował Urząd Miasta Łodzi, podczas budowy ruch po ul. Aleksandrowskiej będzie możliwy, ale tylko w jednym kierunku w stronę centrum Łodzi.

„Dla kierowców jadących do Aleksandrowa Łódzkiego objazd wyznaczony został przez ul. Szczecińską oraz Antoniew i Rąbień do Konstantynowskiej w Aleksandrowie Łódzkim. W drugą stronę do Łodzi obędzie się bez zmian i dojazd możliwy jest ul. Aleksandrowską” – czytamy w komunikacie UMŁ. 

O kolejnych planach na przebudowę lokalnych dróg oraz utrudnieniach dla kierowców będziemy informować na bieżąco. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy