Reklama

Reklama

Boruta Zgierz wyróżniony przez PZPN

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz

Boruta Zgierz wyróżniony przez PZPN - Zdjęcie główne

Prezes Boruty odbiera srebrny certyfikat PZPN | foto Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Boruta Zgierz cały czas stara się koncentrować na szkoleniu młodzieży, która w przyszłości powinna stanowić conajmniej o sile pierwszej drużyny zgierskiego klubu. Dziś wysiłki zgierskiego klubu zostały nagrodzone przez prezesa ŁZPN.

Reklama

Boruta Zgierz skupiony na szkoleniu młodzieży?

PZPN prowadzi Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich, który polega na wyznaczaniu standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu i oczywiście weryfikacji szkółek. PZPN uwzględnia tutaj trzy poziomy certyfikacji: brązowy, srebrny i złoty. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech wyżej wymienionych poziomów oznacza, że spełnił on odpowiednia kryteria i jest gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia młodych piłkarzy. 

Takie wyróżnienie otrzymał także zgierski Boruta. Nie licząc drużyn seniorskich, Boruta prowadzi aktualnie 5 drużyn młodzieżowych: D2 Młodzik rocznik 2009, C2 Trampkarz rocznik 2008, C2 Trampkarz rocznik 2007,  C1 Trampkarz rocznik 2006 i B2 Junior Młodszy rocznik 2005 oraz drużyny dzieci. 

Prezes Pawlikowski na Stadionie Króla

W środę 25 maja na Stadionie Króla, gdzie swoje domowe mecze rozgrywa ŁKS Łódź, prezes zgierskiego klubu, Dariusz Pawlikowski w obecności trenera koordynatora, Piotra Borysewicza otrzymał z rąk prezesa ŁZPN, Adama Kaźmierczaka, Srebrny Certyfikat PZPN. Oznacza to, że MKP Boruta Zgierz został uznany za szkółkę piłkarską, która koncentruje się na ciągłym i systematycznym szkoleniu i rozwoju zawodników oraz treningi prowadzone są przez szkoleniowców z licencją UEFA B lub wyższą w grupach liczących maksymalnie 14 osób na jednego trenera. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy