Reklama

Reklama

Nowy market Netto w Zgierzu! Kiedy otwarcie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Netto - materiały prasowe

Nowy market Netto w Zgierzu! Kiedy otwarcie?  - Zdjęcie główne

Nowy market Netto w Zgierzu - otwarcie 17 lutego | foto Netto - materiały prasowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Lada moment mieszkańcy Zgierza będą mogli zrobić zakupy w nowym markecie popularnej sieci Netto. Otwarcie sklepu już w czwartek 17 lutego.

Reklama

Nowy punkt duńskiej sieci marketów powstał w miejscu dawnego TESCO, przy ulicy Popiełuszki 6. W dniu otwarcia klienci będą mogli odwiedzić nowy sklep od godziny 8:00. Od poniedziałku do soboty zakupy w Netto będzie można robić w godzinach 6:00 – 22:00. Na nowych klientów w dniach 17-19 lutego będzie czekała „oferta otwarciowa” – ceny niektórych produktów będą w tych dniach niższe nawet do 50%. 

Netto przy Popiełuszki jest drugim marketem tej duńskiej sieci w Zgierzu – oprócz tego zgierzanie mogą robić zakupy także przy ulicy Długiej. Powiat zgierski „zasili” jeszcze jedno Netto – także 17 lutego o godzinie 8:00 otwarcie marketu tej sieci będzie miało miejsce w Strykowie przy ulicy Targowej 1. 

W 2020 roku właściciel handlowy Netto podpisał z brytyjską siecią TESCO umowę na zakup części sklepów znajdujących się na terenie Polski. Jak podaje sieć Netto, do konwersji reszty sklepów TESCO znajdujących się w polskich miastach ma dojść jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Po przebudowie marketów Tesco na Netto, tych drugich ma być w Polsce aż 650. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy