Reklama

Reklama

Prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski, Kino Stary Młyn Zgierz. Kto jeszcze wspiera WOŚP licytacjami?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Stary Młyn Zgierz

Prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski, Kino Stary Młyn Zgierz. Kto jeszcze wspiera WOŚP licytacjami? - Zdjęcie główne

Licytacje WOŚP W Zgierzu | foto Stary Młyn Zgierz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Ostatnio prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski wystawił swój urząd na licytację WOŚP-u. Kino w Starym Młynie dołączyło do grona tych, którzy chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co zaoferowali mieszkańcom Zgierza?

Reklama

31 Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Już teraz różnego rodzaju instytucje i osoby publiczne wspierają licytacjami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytacje WOŚP-u przybierają różne formy. Można wygrać coś materialnego np. oryginalną biżuterię stworzoną przez rękodzielników, koc, kurtkę, dosłownie wszystko. Dużym powodzeniem cieszą się spotkania, usługi wykonane przez aktorów, artystów, piosenkarzy i celebrytów oraz rezerwacja jakiegoś nietypowego miejsca. 

Kino Stary Młyn Zgierz wystawia na licytację WOŚP-u

Ten, kto wygra licytację, będzie miał kino do swojej j dyspozycji na uzgodniony bezpłatny seans. Aukcję będzie można zrealizować do końca wakacji 2023​. Cała sala tylko dla nas. Można zorganizować urodziny, jubileusz czy pokaz jakiegoś swojego filmu.
- Miejski Ośrodek Kultury w Starym Młynie w Zgierzu zaprasza do udziału w wyjątkowej aukcji na rzecz 31 Finału WOŚP. Do licytacji oddajemy Wam… kino. Osoba, która ją wygra otrzyma do dyspozycji salę kinową w Starym Młynie na uzgodniony z kierownictwem kina bezpłatny seans. Sala dysponuje 182 miejscami siedzącymi i dwoma miejscami na wózki dla osób z niepełnosprawnością. W ramach aukcji oferujemy też specjalną projekcję filmu (z bieżącego repertuaru lub innego, możliwego do pokazania w danym czasie). Aukcję będzie można zrealizować do końca wakacji 2023 (do 31 sierpnia). Termin, tytuł filmu uwzględniający bieżącą działalność MOK-u, do uzgodnienia z kierownikiem kina Michałem Falkiem.To doskonały pomysł np. na świętowanie urodzin, jubileuszu, pokaz filmu z własnego wesela, czy np. bonus dla pracowników firmy - piszą organizatorzy. 

Aktualnie 10 osób bierze udział w aukcji. Cena wynosi obecnie 340 zł. 

A już w najbliższy weekend odbędzie się Finał WOŚP-u. Zgierski program jest wypełniony po brzegi. W ostatniej chwili dołączyli: SkyFit i BoneBreakers, które w dniu 28.01.2023 w godz. 12.00-15.00 zapraszają wszystkich mieszkańców na pokazy brazylijskiego jiu jitsu.

 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy